فست فود
آلرژی غذایی باعث شده است دو برادر خردسال انگلیسی دیگر نتوانند از مواد غذایی معمولی تغذیه کنند و مجبور به خوردن خوراکی های فست فود هستند.

آلرژی واکنش سیستم ایمنی بدن است و هنگامی ایجاد می شود که سیستم ایمنی ماده ا ی را که معمولاً برای بدن بی ضرر است اشتباهاً به عنوان ماده ای زیان آور شناسایی می کند و بر علیه آن وارد عمل می شود.آلرژی در بعضی از شرایط پدیدار می شود و در چندین نوع مختلف وجود دارد که بعضی از آنها می توانند در هر شخصی بروز کنند،اما بعضی فقط در افرادی ایجاد می شوند که تمایل آلرژیک داشته باشند.
امروزه غذاهای فست فود از طرفداران بسیاری برخوردار است،این غذاها شامل انواع ساندویچ، همبرگر، چیزبرگر و دیگر برگرها، انواع پیتزا،سیب زمینی سرخ کرده و... می باشند و به گفته کارشناسان از خوراکی های سرطان زا محسوب میشوند که خوردن بیش از حد آنها به افراد توصیه نمیشود ولی با این حال قرار گرفتن در بعضی شرایط استفاده از فست فود را برای افراد اجباری میکند چرا که وجود نوعی آلرژی در بدن دو برادر انگلیسی آنها را وادار کرده است تا فقط خوراکی های فست فود و فرآوری شده بخورند.

آلرژی دو برادر به غذای خانگی

این دو برادر 5 و 18 ماهه انگلیسی به نام های کریستوفر و الکساندر به نوع خاصی از حساسیت به مواد غذایی مبتلا هستند که در اثر آن آنها تنها می توانند چند نوع ماده خوراکی مانند سیب زمینی، کیک، موز، کالباس، بیسکویت و مرغ بخورند.
گفتنی است، عدم رعایت این رژیم غذایی خاص باعث بروز کهیر، تورم و حتی شوک ناشی از آلرژی غذایی در آنها می شود. والدین آنها مجبور هستند به آنها انواع فست فود و یا غذاهای حاوی این نوع مواد اولیه را به عنوان غذا بدهند.
اما این دو برادر خوشحال هستند، چون می توانند انواع فست فودها را بخورند.

فست فود برای این دو برادر مفید است! + عکس

4.232
این مطلب مفید بود ؟275
برگرفته از آفتاب - / ل
وبگردی