ماه عسل

داستان 2 بچه ای که عوض شدند در ماه عسل + عکس

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1396کد مطلب : 50850زمان مطالعه : 2 دقیقه
ماه عسل شب گذشته میزبان 2 خانواده ای بود که در عین ناشناس بودن برای یکدیگر سالها با هم ارتباط داشتند ، بچه هایی که در بیمارستان اشتباها با هم عوض شدند گره ی این دو خانواده بود.

ماجرای جالب عوض شدن 2 بچه در بیمارستان و میهمانان ماه عسل 

سالها پیش زمانی که دو زن میان دهها زن دیگر در بیمارستان نوزاد خود را به دنیا آوردند هرگز فکر نمی کردند که اشتباها فرزند دیگری را با خود به خانه خواهند برد ، ماجرای جالب این دو زن و نوزادانشان در ماه عسل شنیدنی بود.

برنامه شب گذشته ماه عسل با حضور دو خانواده روی آنتن رفت که ده سال قبل زمانی که فرزندانشان متولد شده بودند، این بچه ها در بیمارستان با یکدیگر عوض شدند .خانواده اول در ابتدای برنامه به این موضوع اشاره می کند که فرزندشان سامان از تمامی لحاظ با تمامی افراد خانواده و حتی با خود خانم و همسرش تفاوت داشت و پس از گذشت چند سال تصمیم گرفتند که آزمایش بدهند اما با آزمایش دادن مشخص شد که دی ان ان این بچه با این خانم و این آقا تفاوت دارد و سامان بچه آن ها نیست .

ماه عسل

عکس دو بچه ای که در بیمارستان عوض شدند در ماه عسل

پس از طی شدن مراحل بسیاری که تعدادی از آن ها قانونی بود این خانواده متوجه شدند که در روزی که فرزند آن ها متولد شده دو بچه دیگر نیز در آن روز به دنیا آمده و با جستجوهای بیشتر به دنبال آن خانواده رفتند که در یکی از خانواده ها فرزند خود را پیدا کردند.
پدر خانواده دوم که در شرایط بسیار ناگهانی و شوک آوری قرار گرفته بود تصمیم گیرد در یک میهمانی موضوع را برای بچه ها توضیح دهد اما بر اثر فشارهای بسیاری که در رویارویی با این اتفاق تحمل کرده بود فوت می کند.
این دو خانواده که مادرانشان در استودیو ماه عسل حضور داشتند در ادامه برنامه به این موضوع اشاره کردند که این گونه تصمیم گیری شده که هر دو خانواده بچه ای را که پیش از اطلاع از این اتفاق بزرگ می کرده را همچنان نزد خود نگه داری کنند البته رفت و آمد بین این دو خانواده وجود داشته باشد.

ماه عسل 96

عکس یادگاری احسان علیخانی با میهمانان شب گذشته ماه عسل 

داستان 2 بچه ای که عوض شدند در ماه عسل + عکس

4.532
این مطلب مفید بود ؟293
برگرفته از افکار نیوز /ن
وبگردی