قطع برق

قطع برق با پیامک اطلاع رسانی می شود

تاریخ انتشار : 2 خرداد 1400کد مطلب : 53276زمان مطالعه : 1 دقیقه
سخنگوی صنعت برق تاکید کرد: صنعت برق به دلیل استخراج غیرمجاز ارز دیجیتال که مصرف برق بالایی به خود اختصاص داده، تحت فشار است.

همشهری: سخنگوی صنعت برق در گفت و گو با برنامه چاپ اول شبکه خبر، گفت:شریط بسیار سختی را در حال تجربه هستیم که یکی از مهمترین دلایل آن شیوع استخراج غیرمجاز ارز دیجیتال است.

مصطفی رجبی مشهدی خاطرنشان کرد:از دیروز برنامه های مدیریت مصرف برای مشترکان بزرگ آغاز شد و همچنین در حال جمع آوری مراکز استخراج غیرمجاز رمز هستیم.

وی ادامه داد:از سال گذشته شرایط معرفی مراکز استخراج غیرمجاز ارزهای دیجیتال را برای مردم فراهم کردیم و در عین حال برق مراکز مجاز با هماهنگی صورت گرفته در ساعات اوج مصرف قطع می شود.

رجبی مشهدی در عین حال افزود:از دیروز شرکت ها موظف شدند خاموشی های احتمالی از طریق سامانه برق من اطلاع رسانی شود.

وی تصریح کرد:علاوه بر این برای مشترکان تهرانی پیامک هم ارسال خواهد شد.

رجبی مشهدی تاکید کرد:صنعت برق به دلیل استخراج غیرمجاز ارز دیجیتال که مصرف برق بالایی را به خود اختصاص داده، تحت فشار است.

سخنگوی صنعت برق با بیان این که حتی تجهیزات صنعت برق نیز به دلیل این مصارف غیرمجاز که بار زیادی را به شبکه تحمیل کرده اند، در معرض آسیب هستند، تصریح کرد:مشترکان نیز می توانند آسیب به وسایل برقی خود را ازطریق برنامه موبایلی برق من، به اطلاع شرکت های برق برسانند و مستندات خود را بارگذاری کنند.

انتهای پیام/م

 

قطع برق با پیامک اطلاع رسانی می شود

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب : مصرف برق
وبگردی