موج سفر

پیش بینی موج«سنگین» بازگشت از سفر در پنجشنبه و جمعه

تاریخ انتشار : 3 فروردین 1400کد مطلب : 57903زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با پیش بینی موج سنگین بازگشت از سفرها در 5 شنبه و جمعه گفت: جاده ها یکطرفه نمی شود؛ رانندگان سفر خود را مدیریت کنند.

فارس: سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به پایان زمان تعطیلات رسمی آغاز سال جدید اشاره و اظهار داشت:با توجه به مسافرت برخی از هموطنان در چند روز ابتدای نوروز و نزدیک شدن به زمان پایان تعطیلات و ظرفیت مشخص جاده ها در صورت همزمانی برگشت سفرهای چند روزه اخیر در 5شنبه و جمعه پایان این هفته احتمال ایجاد ترافیک سنگین در برخی از جاده وجود دارد.

سرهنگ شیرانی به هموطنان توصیه کرد:زمان برگشت از سفر را مدیریت کرده و صرفا به روز پنج شنبه و جمعه پایان هفته موکول نکنند؛ چراکه با توجه به نیاز به تردد در هر دو سمت جاده ها، پلیس راهور برنامه ای برای یک طرفه کردن جاده ها در پایان تعطیلات ندارد.

وی گفت:ظرفیت تردد در برخی از جاده ها مانند جاده چالوس به نسبت سایر جاده های شمالی ، پایین تر است و طبیعتا در شرایط موجود با توجه به همزمانی سفرها و تراکم بالای خودروها باعث کندی تردد و افزایش زمان بیشتر می شود؛ در این شرایط بهتر است از سایر جاده های شمالی مانند هراز و فیروزکوه تردد کرد.

انتهای پیام/م

 

پیش بینی موج«سنگین» بازگشت از سفر در پنجشنبه و جمعه

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی