فیس بوک
فیس بوک به دنبال این مسئله می باشد که کاربران بتوانند پیام های خود را از طریق پوست منتقل نمایند.

پیام های فیس بوک را احساس کنید ! 

فیس بوک جدید به کاربران اجازه میدهد پیام های پوستی را احساس کنند.

توسعه دهندگان فیس بوک در حال کار بر روی یک دستگاه جدید هستند که به کاربران امکان میدهد پیام های خود را از طریق پوست خود احساس کنند مطمئن باشید که اعلانات را دوباره از دست نمیدهید یک شبه آستین کلمات را از طریق ارتعاشات ترجمه میکند تا پیام را روی دستگاه بازو بند مخوص ارائه دهد. 
مقاله فیس بوک اشاره میکند:این میتواند مانع از دست دادن اعلان یک تماس مهم یا پیام از طرف آدم های مهم زندگیتان شود. 
محققان ادعا میکنند که اختراع آنها بازی تغییرات است زمانی که کاربران نمیتوانند گوشی های هوشمند خود را بررسی کنند مانند زمانی که که در جلسه و کلیسا و سینما هستند ، این دستگاه به نام سیستم ارتباطی زبان خارجی میتواند به شدت شیوه ای را که انسان ها از تکنولوژی پیام رسانی استفاده میکنند تغییر دهد.
 
تکنولوژی عجیب
احساس پیام های پوستی با فیس بوک
 
در موقعیت های انجام فعالیت های دیگر نظیر دوندگی خرید و حتی رانندگی این غول تکنولوژی میتواند تغییر ایجاد کند.توسعه دهندگان میگویند که این دستگاه زبان گفتاری و یا نوشتاری را میتواند به یک نمایش لمسی در ساعد تبدیل کند.پس کاربران نیازی به چک کردن دستگاه هوشمند خود ندارند و آن را روی پوست خودشان چک میکنند. آنها گفتند:ما از ساعد به عنوان وسیله استفاده میکنیم زیرا حساسیت لمسی این قسمت نسبت به اعضای دیگر بدن بیشتر است و در فعالیت های روزانه در مقایسه با دست ها مشارکت کمتری دارند و از لحاظ اجتماعی از پا با پیشانی قابل قبول تر هستند. 
کاربران میتوانند پیام های معنی دار خود را به جای اینکه گوشی هوشمندشان اعلان کند و آن را نگاه کنند ذوی ساعدشان حسش کنند .پیش بینی اینکه تین دستگاه زیاد مورد توجه کاربران نباشد باعث شد تصمیم بگیریم که یک برنامه ی اجتماعی برای جذب بیشتر مخاطب روی آن نصب کنیم. 
ظاهرا میشود دستگاه رابرداشت و در چند دقیقه کنترل کرد ، یک مطالعه دیگر از سوی فیس بوک منتشر شد که در آن داوطلبان توانستند روزی 20 کلمه را بعد از یک ساعت و نیم آموزش در آن بگنجانند.

امکان پوستی در پیام های جدید فیس بوک

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ ک.ک
برچسب : ایمیل فیسبوک
وبگردی