قرص ضد پیری
قرص ضد پیری که می تواند شما را 120 ساله کند شاید به نظرتان یک داروی خیالی باشد اما اینطور نیست چرا که دانشمندی توانسته است آرزوی 120 ساله شدن انسان را با یک قرص به تحقق برساند.

قرص ضد پیری واقعی در آینده ای نزدیک

 

قرص ضد پیری که می تواند شما را 120 ساله کند شاید به نظرتان یک داروی خیالی باشد اما اینطور نیست چرا که دانشمندی توانسته است آرزوی 120 ساله شدن انسان را با یک قرص به تحقق برساند.

این جملات به نظر تخیلی هستند و کسی نمی تواند باور کند که قرص و یا دارویی پیری را به تاخیر اندازد اما قرصی که به تازگی توسط گروهی از دانشمندان ساخته شده است این تخیلات را به حقیقت برساند.

دانشمندان در روسیه فرمول جدیدی را تست کرده اند و مدعی هستند که این فرمول پروسه ی پیری را بسیار کندتر از حد معمول می کند.

آنها امیدوارند که این قرص که هم اکنون بر روی موش ها - ماهی ها و سگ ها در حال تست است روزی بتواند انسان ها را تا 120 سالگی برساند.

دانشمند

 دکتر مکسیم اسکالچو

 

محقق دکتر مکسیم اسکالچو از دانشگاه روسیه می گوید:بسیاری از بیماری هایی که منجربه پیری و مرگ می شوند روند رشد آرام تری خواهند داشت. 

دانشمندان در تهیه این قرص از نوع جدیدی از آنتی اکسیدان استفاده می کنند که امیدوارند این نوع آنتی اکسیدان بر روی بخش تولید کننده ی انرژی در سلول ها اثر گذارد و پروسه ی پیری را کاهش دهد.

بخش مورد نظر در سلول ها به نوعی اصلی ترین بخش برای ایجاد بیماری های قلبی است و رابطه ی مستقیم با آلزایمر و پارکینسون دارد.

او در مصاحبه اش با روزنامه موسکو اسکی گفت :هدف اصلی در تهیه این قرص افزایش طول عمر انسان تا 120 است که تحقق آن امکان قوی دارد.

او ادامه داد:اگر پروسه روند و رشد بیماری و فاکتورهای بیماری زا کاهش یابند در نتیجه طول عمر انسان افزایش خواهد یافت پس به تاخیر انداختن پیری ممکن خواهد بود.

قرص ضد پیری واقعی چه نام دارد؟

3.6122
این مطلب مفید بود ؟8933
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : نمناک /ن
برچسب : پیری زودرس
وبگردی