مرد دو زن

زندگی عاشقانه مرد جوان در کنار 2 زن خود! + عکس

کد مطلب : 65126تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
هیچ زنی حاضر به زندگی در خانه و یا حتی شهر محل زندگی هووی خود نیست اما مرد دو زنه جوان با 2 همسر جوان و 9 فرزندش به خوبی در یک خانه زندگی می کنند، مطمئنا دو زن او عجیب ترین هووهای دنیا هستند.

زندگی رومانتیک مرد جوان با 2 همسرش در یک خانه

زندگی مردانی که صاحب چند همسر هستند مشکلاتی دارد که به عقیده ی برخی حل نشدنی است چرا که جنگ هووها همیشه بوده و هست پس تا زمانی که هووی وجود داشته باشد مرد خانه رنگ آرامش به خود نخواهد دید اما همیشه این طور نیست و گاها استثنا هم وجود دارد و این در مورد زندگی مرد جوان تایلندی ثابت شده است ، مردی که 3 زن داشته و زندگی رویایی مشترک خود را ادامه می داد.
مرد دو زن

مرد دو زنه و زندگی رومانیتک او با 2 همسرش

داستان این زندگی مشترک عجیب زماین آغاز شد که "واریسیا" 32 ساله عکسی از خودش در کنار همسر و هووی خود در فضای مجازی منتشر کرد ، تصویری که برای همه سوال برانگیز بود ؛ چطور دو هوو می توانند اینقدر با هم صمیمی باشند و زندگی خوبی بسازند ؟ برخی می گفتند که آنها شاید خواهر هستند برای همین می توانند زندگی با همسر مشترک را تحمل کنند اما این ماجرا صحت نداشت و این دو هوو هیچ نسبتی با هم نداشتند.
مرد دو زن

عکس مرد جوان تایلندی و 2 زن جوانش

 
"تریو" شوهر این دو زن که زن سوم خود را به تازگی از دست داده است با سیاست خود توانسته رضایت هر دو همسرش را جلب کند و جوری رفتار کرده است که آنها به راحتی کنار هم زندگی می کنند. حاصل ازدواج های او 9 فرزند است که بدون توجه به متفاوت بودن مادرانشان مثل خواهر و برادرهای واقعی کنار هم زندگی می کنند. واقعی بودن زندگی کاملا در آرامش این مرد دو زنه با حضور آنها در یک برنامه تلویزیونی ثابت شد.
مرد دو زن

تصویر مرد تایلندی به همراه 2 زن و 9 فرزندش در برنامه تلویزیونی

زندگی عاشقانه مرد جوان در کنار 2 زن خود! + عکس

1.8413
این مطلب مفید بود ؟152261
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
1 نظر به ثبت رسیده است
شهناز1397-06-26
این که چیزی نیست همسایه ما سه زن زن داره با 10تابچه تو یه خونه زندگی می کنن هر کدوم از زن هاش تو یه اتاق هستند
5018
وبگردی