لاک دو رنگ
شاید زدن لاک دو رنگ به نظر کار سختی باشد اما در حقیقت روش های ساده ای برای زدن لاک دو رنگ وجود دارد که می توانید به راحتی خودتان انجام دهید.

روش های زدن لاک دو رنگ

استفاده از دو رنگ لاک در طراحی ناخن ها یکی از ایده های دوست داشتنی و پرطرفدار بین خانم ها است که باعث میشود دستان و ناخن های فوق العاده زیبایی داشته باشید. برای زدن لاک دو رنگ لازم نیست به سالن های زیبایی بروید و کلی هزینه کنید ما در این بخش از دنیای مد نمناک سه روش ساده برای زدن لاک دو رنگ را به شما آموزش میدهیم.

روش اول:لاک دو رنگ با اسفنج

یکی از روش های ساده و بسیار شیک برای زدن لاک دو رنگ استفاده از اسفنج است، به این صورت که ابتدا یک رنگ لاک را روی ناخن ها میزنید و سپس مقداری از دو رنگ لاک تان را روی یک سطح کنار هم میریزید، حالا باید اسفنج تان را آغشته به لاک های کنار هم ریخته بکنید و روی ناخن هایتان بزنید به صورت ضربه ای.

آموزش لاک زدن

روش دوم: لاک دو رنگ با چسب نواری

روش دیگری که برای زدن لاک دو رنگ رواج دارد استفاده از چسب نواری است، با استفاده از چسب نواری میتوانید به سادگی ناخن هایتان را با دو رنگ یا حتی چند رنگ لاک طراحی و دیزاین کنید.

مدل لاک با چسب نواری

روش سوم:لاک دو رنگ به روش مات و درخشان

روش سوم برای لاک زدن به سبک دو رنگ این است که از روش مات و درخشان استفاده کنید.

آموزش لاک دو رنگ

به این صورت که ابتدا لاک مشکی مات را روی ناخن هایتان بزنید سپس لاک اکلیلی نقره ای رنگ روی آن ها بزنید طوری که سمت ریشه ناخن ها کمتر و نوک ناخن ها بیشتر لاک اکلیلی بزنید.

چگونه لاک دو رنگ زیبا و بسیار خوشگل بزنیم؟ + آموزش

4.2353
این مطلب مفید بود ؟29855
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ح/ز.ت
برچسب : لاک ناخن
وبگردی