رنگ مو 2019
پرطرفدارترین و محبوب ترین رنگ موهای سال 2019 را به شما معرفی میکنیم که امسال حسابی روی بورس هستند و شما را تبدیل به خانمی به روز میکنند.

برترین رنگ موهای سال 2019

سال جدید یکی از بهترین فرصت ها برای تغییر رنگ موها است مخصوصا اگر از رنگ های محبوب سال استفاده کنید، سال 2019 چه رنگ مو و هایلایت هایی مد و پرطرفدار است؟ برای آشنایی با رنگ موهای محبوب سال 2019 این بخش از دنیای مد نمناک را از دست ندهید.

رنگ مو مسی

رنگ مو مسی را میتوان نارنجی سوخته معرفی کرد که البته بسیار براق است، امسال میتوانید هایلایت یا لولایت مسی روی موهایتان داشته باشید و حسابی زیباتر شوید. اگر موهایتان رنگ قهوه ای دارد هایلایت مسی روی آن فوق العاده میشود.

رنگ مو 2019

رنگ موهایی که سال 2019 مد هستند

رنگ مو بنفش مایل به ارغوانی

این رنگ مو ترند سال 2019 است و برای خانم های مو مشکی که دوست دارند تغییر جزئی روی موهایشان شاهد باشند مناسب است، این رنگ مو روی موهای مشکی بینهایت زیبا میشود. اگر شما هم دوست دارید رنگ مویی که انتخاب میکنید با رنگ موهای خودتان خیلی فرق نداشته باشد پیشنهاد ما به شما رنگ موی بنفش مایل به ارغوانی است.

رنگ موی سال 98

رنگ موی پرطرفدار سال 98

رنگ مو بلوند کره ای

رنگ موهای بلوند همیشه مد هستند و بین خانم های جوان و اهل مد طرفداران زیادی دارند اما بلوند کره ای سال 2019 حسابی روی بورس است مخصوصا برای فصل بهار و تابستان عالی است.

رنگ مو هایلایت تیره

محبوب ترین رنگ موهای سال

رنگ مو بیبی لایت

چند سالی هست که رنگ موهایی با هایلایت های ملایم حسابی بین خانم ها محبوب شده اند اما امسال اینگونه رنگ موها پرقدرت تر باقی خواهند ماند، اینگونه رنگ موها برای خانم هایی که دوست ندارند رنگ مویشان خیلی مشخص شود مناسب اند.

رنگ موی رز بلوند

رنگ مو مناسب برای بهار 98

رنگ مو بلوند مرواریدی

بلوند مرواریدی جزو رنگ موهایی است که بین سلبریتی های هالیوود بسیار پرطرفدار است، بلوند بسیار روشن که باعث میشود موهایتان مانند گردنبند مروارید بدرخشد.

رنگ مو بلوند

زیباترین رنگ مو بلوند

رنگ مو شرابی

رنگ مو شرابی، زرشکی و بادمجانی جزو رنگ های جذاب و فریبنده هستند و برای خانم هایی که موهای مشکی دارند هایلایت شرابی بسیار مناسب و ایده آل است. این رنگ موهای فانتزی امسال هم پرطرفدار هستند.

زیباترین رنگ مو

رنگ مو شرابی مد امسال

 

پرطرفدارترین رنگ مو و هایلایت های سال 2019 + تصاویر

3.839
این مطلب مفید بود ؟309
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی