چین و چروک سینه
با افزایش سن چین و چروک هایی روی پوست صورت، دست ها، قفسه سینه و گردن ایجاد می شود اما روش های ساده برای جلوگیری از بروز این مشکل وجود دارد.

 7 راه آسان برای از بین بردن چین و چروک سینه و گردن زنان

پوست سینه شما به اندازه پوست صورتتان حساس است ، اما شرط می بندیم که معمولا زنان به آن توجه نمی کنند، ما این قسمت از بدن را آب رسانی نمی کنیم و در معرض مواد شیمیایی و نور خورشید قرار می دهیم که این امر باعث ایجاد چین و چروک زودرس می شود، خوشبختانه ما راه های ساده ای برای خلاص شدن از ایجاد آن را در این بخش از سلامت نمناک آورده ایم ، نگاه روشن به این قضیه به پیشگیری از ایجاد چین و چروک کمک می کند که نیاز به تلاش ندارد .

7 روش ساده برای رفع چین و چروک سینه و گردن زنان

1 . عادت به خوابیدن پشت (طاق باز):

خوابیدن به پهلو و برروی شکم می تواند باعث ایجاد چین و چروک شود، برای جلوگیری ازاین عادت طاق باز بخوابید، شما می توانید یک بالشت زیر زانوی خود قرار دهید و در همان موقعیت قرار بگیرید، به عنوان جایزه دو بالشت در هردو طرف بدن نیز قرار دهید، شما با این ترفند از آویزان شدن سینه نیز پیشگیری می کنید .

 چین و چروک سینه

رفع چین و چروک گردن و سینه با طرز صحیح خوابیدن

چین و چروک سینه را چگونه از بین ببریم؟

2 . اجازه ندهید در حمام، آب گرم مستقیما به سینه شما برخورد داشته باشد: 

این ایده بدی است، زیرا دمای بالای آب چربی های طبیعی پوست را پاک و آن را خشک می کند و تشکیل چین و چروک را تسهیل می بخشد، بنابراین به جای استفاده از این روش اجازه دهید آب به طور طبیعی از دوش، شانه ها و کمر شما پایین برود . 

3 . از ماسک خانگی استفاده کنید:

آرامش خود را حفظ کرده و یک برگ آلوئه ورا را برای ماسک سینه بردارید ،پوست اطراف آن را کنده و ژل درون آن را به مدت 20 دقیقه به سینه خود بمالید، آلوئه ورا پوست شما را تمیز و رطوبت را به سینه شما برمی گرداند و باعث می شود به راحتی ترک نخورد و از چین و چروک جلوگیری و باعث درخشندگی پوست تان شود . 

 درمان چروک زیر گردن

ماسک آلوئه ورا برای جلوگیری از چین و چروک سینه و گردن

راه های طبیعی برای درمان چین و چروک سینه و گردن

4. از سایز سوتین مناسب برای به حداقل رساندن تشکیل چین و چروک استفاده کنید:

اگر سینه شما در وضعیت طبیعی قرار دارد ، با بستن یک سوتین به سایز خودتان از آن حمایت کنید ، این بدان معنی است که پوستی صاف و کم چین و چروک خواهید داشت، زیرا سایز نبودن سوتین موجب سایش و اصطکاک پوست سینه شما خواهد شد . 

5. برای تقویت سینه و عضلات چند فشار انجام دهید:

اگر ماهیچه های سینه شما سفت هستند، تمایل کمتری به ایجاد چین و چروک دارند، پوست خود را با انجام یک ورزش ساده سفت کنید، شما می توانید با روزی 20 عدد درازنشست قبل از دوش گرفتن از سال خوردگی و چین و چروک سینه خود جلوگیری کنید . 

قفسه سینه زنان

پیشگیری از چروک شدن سینه زنان با ورزش

جلوگیری از چین و چروک سینه و گردن زنان

6. با ماساژ دادن به سینه خود اکسیژن و خون برسانید: 

ماساژ قفسه سینه جریان خون را تحریک و پوست شما را با اکسیژن پر میکند و فرآیند سالخورده شدن و چین و چروک را به تعویق می اندازد، کمی کرم مرطوب کننده را به انگشتان خود مالیده و چنانچه نمناک گفته است به صورت دورانی قفسه سینه خود را ماساژ دهید، روی قفسه سینه و سینه های خود تمرکز کنید، این راهی خوب با زمان کم برای استراحت و حفظ سلامت پوست است.

7 - هنگام استفاده از ضدآفتاب خط تقسیم سینه را فراموش نکنید!:

گرفتن بیش از حد نور خورشید و اشعه ماورا بنفش و مادون قرمز به پوست این اجازه را می دهد تا عمیقا در آن نفوذ کند، این به سرعت به سینه شما آسیب می رساند، زیرا حساس است، برای جلوگیری از این امر ضدآفتاب با اس .پی. اف بالای 30 استفاده کنید ، مانند همان کاری که با صورتتان می کنید .

 

رفع چین و چروک گردن و قفسه سینه زنان با کمترین هزینه

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/ز.ت
وبگردی