رابعه اسکویی

خبر نعیمه نظام دوست از هک اینستاگرام رابعه اسکویی!

تاریخ انتشار : 7 آذر 1395کد مطلب : 40150زمان مطالعه : 2 دقیقه
نعیمه نظام دوست، همراه با انتشار عکسی از خود و رابعه اسکویی از هک شدن اینستاگرام و فیس بوک این بازیگر که به ترکیه مهاجرت کرده است، خبر داد.

اینستاگرام رابعه اسکویی هک شد

رابعه اسکویی که به واسطه حضورش در آثار کمدی بیشتر شناخته شده است زمانی که از ایران مهاجرت کرد و با هدف پیوستن به شبکه جم کشور را ترک کرد، به نوعی خودش را حذف شده از سینمای ایران دید تمام پست های اینستاگرامش را نیز حذف کرد. رابعه اسکویی پس از انتشار اخبار مبنی بر پیوستن او به شبکه جم تنها واکنشی که به این خبر داشت پاک کردن پست های اینستاگرامش بود . او قبل از این اتفاق در شبکه های اجتماعی حضور پر رنگی داشت .

چندسالی است شبکه جم به باتلاق بازیگران سطح چندمی بدل شده است که با پیشنهادهای این شبکه از ایران خارج می شوند و پس از مدتی که با بی محلی این شبکه ها مواجه می شوند، خواهان بازگشت به کشور می شوند.

نعیمه نظام دوست خبری از هک شدن صفحه اینستاگرام رابعه اسکویی در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

رابعه اسکویی

خبر هک صفحه شخصی رابعه اسکویی در اینستاگرام نعیمه نظام دوست

اینستاگرام نعیمه نظام دوست، بازیگر تلویزیون با انتشار عکسی از خود و رابعه اسکویی، بازیگر زن پیوسته به شبکه جم در صفحه اینستاگرامش نوشت:

«دوستان عزیزم، پیج اینستا و فیس بوک و ایمیل دوست عزیز و مهربانم خانم رابعه اسکویی هک شده، لطفا اگه هرگونه پیام یا مطلبی از ایشون ارسال شد و یا دریافت کردین، به هیچ عنوان جواب ندین، رابعه جان اسکویی مدت زیادیه که دیگه هیچگونه فعالیت هنری در هیچ جای دنیا نداره و ایشون مثل یک شهروند در ترکیه زندگی می کنند. پس لطفا از هرگونه توهین به دوست عزیز من بپرهیزید. پیشاپیش ممنونم از شعور بالا و انسانیت شما دوستان گلم.»

خبر نعیمه نظام دوست از هک اینستاگرام رابعه اسکویی!

2.724
این مطلب مفید بود ؟1311
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
وبگردی