ال کلاسیکو

ال کلاسیکو به وقت سال تحویل

تاریخ انتشار : 28 اسفند 1400کد مطلب : 12694زمان مطالعه : 2 دقیقه
چند ساعت پس از سال تحویل، دنیای فوتبال میزبان یکی از زیباترین مسابقات جهان خواهد بود.

فارس:تقریبا 4 ساعت و 30 دقیقه پس از سال تحویل 1401، دنیای فوتبال میزبان یکی از مهمترین و زیباترین مسابقات دنیا خواهد بود.

رئال مادرید در ورزشگاه برنابئو میزبان بارسلونا است و لالیگا می خواهد یکی از مهمترین جدال های خود را بار دیگر به نمایش گذارد.

به لحاظ رتبه در جدول، بارسلونا نیازمند این پیروزی است که شاید یک درصد هم شده، قهرمانی را از رئال مادرید بگیرد ولی به نظر می رسد شاگردان آنچلوتی مدعی اصلی قهرمانی در این فصل از رقابت های اسپانیا باشند.

این تیم با 66 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و سویا، نزدیک ترین تعقیب کننده به آنها با 56 امتیاز در رده دوم جای گرفته است. بارسلونا با یک بازی کمتر و 51 امتیاز در جایگاه سوم است و می خواهد با پیروزی در این مسابقه مهم، هم به رده دوم نزدیک شود و هم فاصله خود را با رئال مادرید کاهش دهد.

رئال مادرید با پیروزی باشکوه مقابل پاری سن ژرمن اکنون در بهترین فرم خود قرار دارد و بارسلونا نیز با خرید بازیکنانی مثل فران تورس، اوبامیانگ، دنی آلوز و آداما تراوره و حضور ستاره هایی مثل پدری و گابی کاملا احیا شده است. آنها در ترکیه، پنج شنبه شب گالاتاسرای را شکست دادند تا در جمع 8 تیم پایانی لیگ اروپا با آینتراخت فرانکفورت مبارزه کنند.

آنچلوتی و ژاوی یک بار روبه روی هم قرار گرفتند. در اواخر دی ماه 1400 در سوپرکاپ اسپانیا دنیا شاهد یک ال کلاسیکو جذاب بود. جایی که در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا، رئال مادرید توانست در وقت های اضافی به برد 3 بر 2 دست یابد و راهی فینال شود. بارسلونا در آن بازی شکست خورد ولی توانست نمایشی شگفت انگیز از خودش به ثبت رساند تا بتواند روزهای خوبی در ادامه برای خود رقم زند. رئال نیز به درخشش خود ادامه داد و در فینال با شکست بیلبائو قهرمان سوپرکاپ اسپانیا شد تا نشان دهد، قدرتمند ترین تیم حال حاضر اسپانیا است.

طبق گزارش رسانه های اسپانیایی، کریم بنزما در تمرین روز جمعه رئال مادرید حضور نداشت و شاید بزرگترین غایب ال کلاسیکو نام گیرد. آنچلوتی بازیکنانی مثل مندی را نیز در اختیار ندارد بارسلونا نیز باید بدون بازیکنانی مثل فاتی، دست و روبرتو در این بازی حاضر شود.

البته 2 تیم در شرایط خوبی قرار دارند و به همین دلیل انتظار می رود ال کلاسیکو جذابی برای فوتبال دوستان رقم خورد.

ترکیب احتمالی 2 تیم به شرح زیر است:

رئال مادرید:کورتوا - کارواخال - میلیتائو - آلابا - ناچو - کروس - کاسمیرو - مودریچ - آسنسیو - وینیسیوس - ایسکو

بارسلونا:تراشتگن - دنی آلوز - پیکه - گارسیا - آلبا - بوسکتس - دی یونگ - پدری - تورس - اوبامیانگ و عثمان دمبله

انتهای پیام/م

ال کلاسیکو به وقت سال تحویل

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : ال کلاسیکو
وبگردی