جا گلدانی
جدیدترین و شیک ترین مدل های جا گلدانی ایستاده و دیواری را مشاهده میکنید که زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل میبخشند.

مدل های شیک و جدید جا گلدانی

گیاهان نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی همینطور در فضای بیرونی دارند و تنها عناصری هستند که در هر فضایی و برای انواع سبک های دکوراسیون مناسب بوده و به محیط روح و سر زندگی می بخشند در این میان جاگلدانی و محلی که گلدان ها در آن قرار می گیرند می تواند بر این تاثیرات افزوده و دکوراسیونی زیبا و مطابق با سبک انتخابی دکوراسیون ایجاد کنند.

امروزه استفاده از گل و گیاه در داخل منازل با سرعت بسیار زیادی در حال افزایش است و علاقه مردم به نگهداری از گونه های مختلف گل و گیاه هیچوقت به اندازه زمان حاضر نبوده است.

مدل جا گلدانی

مدل جا گلدانی ایستاده

مدل گلدان

مدل جا گلدانی دیواری


به همین دلیل وجود مدل گلدان های شیک در مدل های متنوع ایستاده، دیواری و زمینی در مرکز توجه طراحان داخلی قرار گرفته است. در حقیقت تنها چیزی می تواند از خود گیاه زیباتر بنظر آید، همین نحوه بنمایش گذاشتن آنها در مکان های مخصوص خواهد بود. در این مطلب با تعدادی از جدیدترین و زیباترین مدل های جا گلدانی آشنا خواهید شد که تاثیر زیادی بروی شیک نشان دادن دکوراسیون داخلی منازل مسکونی خواهند داشت. همانطور که مشاهده می کنید بعضی از این جا گلدانی های ایستاده از ایده هایی بسیار ساده نشئت گرفته اند.

جا گلدانی

جا گلدانی های ایستاده و شیک

جا گلدانی

زیباترین جا گلدانی دیواری


یکی از بهترین گزینه ها برای جا گلدانی ها استفاده از مدل هایی با پایه های هندسی می باشد. پایه های هندسی یک ویژگی نمایان در جا گلدانی ها بحساب می آیند و در چیدمان یک اتاق بی نهایت زیبا خود را نشان خواهند داد. اگر به دنبال مدل های خلاقانه تر می گردید شاید جا گلدانی هایی که طرحی شبیه به سه پایه یک دوربین عکاسی را دارند بهترین گزینه برای شما باشند. این پایه ها توسط نوعی آهن پودر شده ساخته شده اند و از لحاظ زیبایی و استحکام در نوع خود بهترین هستند. مسلما قرار دادن هر گلدانی بروی این پایه از سبک های کلاسیک گرفته تا مدل های مدرن و امروزی همگی زیبایی خود گیاه را بیشتر از آنچه که هست جلوه می دهند.

مدل های شیک جا گلدانی ایستاده و دیواری

59
این مطلب مفید بود ؟90
برگرفته از اتاق -/ح
برچسب : مدل گلدان
وبگردی