سر دلبران

سر دلبران از گردونه سریال های رمضانی خارج شد

تاریخ انتشار : 3 خرداد 1396کد مطلب : 49993زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال سر دلبران ساخته محمدحسین لطیفی با بازی برزو ارجمند در نقش یک روحانی از گردونه سریال های ماه رمضانی تلویزیون خارج شد.

علت پخش نشدن سریال سر دلبران در ماه رمضان

سریال سر دلبران از کنداکتور سریال های تلویزیون در ماه رمضان خارج شد . این سریال که ساخته محمدحسین لطیفی با بازی برزو ارجمند است که از مدتها قبل زمزمه های پخش آن در ماه مبارک رمضان به گوش میرسد اما با نزدیک شدن به ماه رمضان خبر از حذف این سریال از گردونه سریال های ماه رمضان شنیده شد.

سیدعلی حمیدی قائم مقام مرکز سیمافیلم درباره سریال هایی که قرار است در ماه مبارک رمضان پخش شود گفت:سریال «نفس» به کارگردانی جلیل سامان و سریال «زیر پای مادر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی دو سریالی هستند که در ایام ماه مبارک رمضان روی آنتن می روند.

چرا سر دلبران در ماه رمضان پخش نمیشود؟

وی درباره سریال «سر دلبران» به کارگردانی محمدحسین لطیفی که پیش از این اعلام شده بود در ماه رمضان روی آنتن می رود، عنوان کرد:این مجموعه با وجود حمایت های سازمان اوج و سیمافیلم به پخش در ماه مبارک رمضان نمی رسد.


سر دلبران

برزو ارجمند در نقش روحانی در سر دلبران

حمیدی یادآور شد:سریال «سر دلبران» به دلیل فرآیندی که در تولید داشت از جمله تصویربرداری در شهر یزد و تغییرات در انتخاب بازیگران با این مساله مواجه و حتی قرار شد برای تولید و پخش این مجموعه در ماه رمضان کار را با 2 گروه جلو ببرند اما چون دقایق گرفته شده کافی نبود و فاصله اندکی تا ماه رمضان مانده است تصمیم بر این شد که فقط 2 شبکه در ماه رمضان سریال داشته باشند.

قائم مقام مرکز سیما فیلم در پایان تصریح کرد:البته با توجه به اینکه روزها طولانی است در فاصله بعد از افطار دو سریال کفایت می کند چون امسال در ایام ماه مبارک رمضان پخش چند مسابقه فوتبال و والیبال را هم شاهد هستیم و از این حیث تلویزیون از برنامه های جذاب برخوردار است.

سر دلبران از گردونه سریال های رمضانی خارج شد

35
این مطلب مفید بود ؟32
برگرفته از خبرگزاری مهر / م.ف
وبگردی