یخ درمانی بدن
از یک دستور العمل فوق العاده بی نظیر برای یخ درمانی نقاط مختلف بدن استفاده کنید تا بهترین شیوه جوابگویی را داشته باشید.

دستورالعملی فوق العاده برای یخ درمانی 

 یخ در مانی در اوایل دوره ی 2000 در مکزیک آغاز شده است و تکنیکی از یک ماساژ نوآورانه است، که همراه با رژیم غذایی مناسب و ورزش کردن، می تواند تاثیر فوق العاده ای را بگذارد.آیا شما تا بحال در مورد این تکنیک، که یخ درمانی نامیده می شود و از سرما میتوان برای از دست دادن وزن استفاده کرد، چیزی شنیده بودید؟ در ادامه این بخش از سلامت نمناک خواهیم گفت که یخ درمانی چگونه می تواتد در خانه به سفت شدن پوست شما و کاهش وزنتان کمک کند.

یخ درمانی

یخ درمانی با دستورالعملی بی نظیر

فواید و خواص یخ درمانی چیست؟

اگر بخواهیم فواید و مزایای یخ درمانی را به صورت مختصر و مفید بیان کنیم باید به موارد زیر اشاره کنیم:
  • چربی ها را تخریب می کند.
  • بافت ها را سفت تر و محکم تر می کند و به طور طبیعی، باعث تسکین پوست می شود.
  • جریان خون را بهبود می بخشد.
  • فقط در چند جلسه سایز را کاهش می دهد.
نتایج با اولین اعمال ها مشخص و قابل مشاهده هستند.
 
این نوع درمان، همراه با استفاده از گیاهان دارویی،سرعت چربی سوزی را بالا می بردو باعث تحریک ،برای ساخت سلولهای جدید می شود ، چند راه مختلف برای استفاده از یخ درمانی و بهره مندی از مزایای آن وجود دارد.
 
شما می توانید از یک کیسه و یا جعبه خاص ژل ها ، برای مناطق خاصی از بدن، مثل چشم ها و شکم استفاده کنید فقط کافی است که شما آنها را فریز کنید و سپس به مناطق مورد نظر اعمال کنید. اگر می خواهید که این درمان را در خانه امتحان کنید، چند تکه یخ را درون کیسه ای بریزید و در یک پارچه نازک قرار دهید و سپس روی مناطقی که می خواهید چربی سوزی شود، و یا باعث سفت شدن پوست شود، بگذارید. برای این کار در ابتدا نواحی مد نظر را از آلودگی ها تمیز می کنند و یخ درمانی را آغاز می کنند ، از این درمان هیچ گونه عارضه جانبی گزارش نشده است.
 
یخ درمانی صورت

با یخ درمانی پوست زیبا بسازید

یخ درمانی برای کسانی که خواهان کاهش وزن و سفت شدن پوستشان هستند، توصیه می شود این درمان فقط برای خانوم ها نیست،اگرچه 95% از مراجعه کنندگان، زن هستند. این روش مخصوصا برای دوران بعد از زایمان نیز پرکاربرد می باشد، که هیچ گونه ضرری نخواهد داشت و شما می تواتید بلافاصله پس از زایمان، از این تکنیک استفاده کنید.
علاوه براین، یخ درمانی می تواند برای افراد بالای 40 سال مفید باشد.
که به جمع شدن و استحکام پوست شل کمک می کند و باسن و سینه و شکم و .. آنها که افتادگی پیدا کرده است را متناسب می کند.

یخ درمانی برای کاهش وزن

اگر شما تکنیک های دیگری ، مثل در معرض حرارت قرار گرفتن را امتحان کرده اید، و حتی یک گرم هم کم نکرده اید، ممکن است که به یخ درمانی علاقمتد شوید، و بخواهید که امتحانش کنید. مطالعات بسیاری نشان می دهد ، که استفاده از یخ، در بعضی از قسمت های بدن، به چربی سوزی کمک می کند و ظاهرا در کشیده شدن بافت پوست و کاهش سایز بسیار موثر هستند. اگر شما این را باور نمی کنید، درباره احساسی که بعد از یک حمام سرد، یا استخر آب یخ به دست می آورید، فکر کنید.

یخ درمانی و درست کردن یخ مخصوص گیاهی برای زیبایی و جوانی پوست

موادهای مختلفی در بازار وجود دارد که در صورت استفاده از آنها در منزل، کارآیی یخ درمانی را افزایش می دهد برای مثال :انواع مختلفی از روغن ها و گیاهان طبیعی وجود دارند، که علاوه بر لایه برداری، به تقویت و سفت شدن پوست نیز کمک می کنند ؛ شما می توانید یخی بسازید با فواید زیر :
  • یخ ضد کشش
  • یخ برای صاف کردن شکم
  • یخ برای کاهش سایز
  • یخ صورت
  • یخ برای بعد از زایمان

فواید یخ

 بی نظیر ترین فواید یخ درمانی

چطور یخی با این فایده و اثر را بسازیم؟
شما به
نیاز دارید.
یخ درمانی پوست

درمان بیماری های پوست با یخ

دستورالعمل:
عناصر را به مدت 15 دقیقه بجوشانید سپس از روی گاز بردارید و اجازه دهید تا با دمای اتاق خنک شود و سپس در یک ظرف پلاستیکی پر کنید و داخل فریزر بگذارید تا منجمد شود.
پس از یخ زدگی، آنها را به صورا دایره ای روی منطقه مورد نظر، ماساژ دهید در نهایت توجه داشته باشید که اگر پوست حساسی دارید، حتما یخ را درون کیسه یا پارچه ای قرار دهید، تا از سوزش خود جلوگیری کنید.

فواید یخ درمانی و انواع یخ درمانی برای زیبایی پوست صورت

462
این مطلب مفید بود ؟4913
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک / ن /ک.ک
وبگردی