جن واقعی

فیلم واقعی از یک جن در زمین فوتبال کودکان!

کد مطلب : 45107تعداد نظرات : 3 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
فریادهای پر از وحشت بچه هایی که در زمین خاکی مشغول بازی فوتبال بودند مادران را متوجه خطر کرد ، موجودی وحشتناک که اهالی آن را جن واقعی خواندند به آرامی سعی می کند به آنها نزدیک شود.

وحشت زدگی کودکان بعد از دیدن جن واقعی هنگام بازی فوتبال

به گزارش میرر دیده شدن یک موجود عجیب و غریب که نه کاملا شبیه انسان و نه کاملاً شبیه حیوان بود موجب وحشت کودکان منطقه شده است.

این موجود عجیب و غریب که با عنوان جن در این گزارش از آن نام برده شده است به آرامی سعی میکنند به کودکانی که در حال بازی فوتبال هستند نزدیک شود که ناگهان کودکان متوجه آن شده و با فریاد او بچه هایی که در حال بازی هستند نیز از آنجا فرار می کنند.

جن واقعی

جن واقعی

عکس جن واقعی کنار زمین بازی فوتبال بچه ها

این ویدئو در روستای "بوسکو " نزدیکی شهر سانتیاگو در شمال آرژانتین ضبط شده است.

یکی از کودکان که با گوشی موبایل مادرش در حال فیلمبرداری از بازی دوستانش بود ناگهان متوجه این موجود عجیب و وحشتناک شده و فریاد می زند.

مادران با فریاد بچه ها توجه شان به محل جذب می شود و برای چند لحظه موجود را می بینند و به سرعت از آنجا دور می شوند.

یکی از مادران می گیود :فقط می توانم بگویم که آن موجود یک پدیده های ماوراء الطبیعه بود و ما رابه شدت وحشت زده کرد. حرکات او در حد مرگ مرا ترساند ، نمی توانم بگویم که او یک انسان بود یا یک حیوان اما بر اساس آنچه از قدیمی تر ها شنیده بودم درست شبیه موجودی بود که جن می نامندش.

ویدئوی ضبط شده از لحظه نزدیک شدن موجود عجیب و غریب شبیه جن به بچه های در حال بازی 

 

فیلم واقعی از یک جن در زمین فوتبال کودکان!

3.2537
این مطلب مفید بود ؟346191
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
3 نظر به ثبت رسیده است
سیمین1395-12-08
جالبه چون این موجود ترسناک خیلی شبیه موجودی هست که مادربزرگم از اون برام میگفت و شکلش رو توصیف می کرد.
5317
مهدی1400-08-25
متاسفانه اونقدر در مورد اجنه دروغ گفته شده و ادعاهای دروغین شده که حتی اگه جایی هم اتفاق واقعی بیفته کسی باور نمیکنه, ولی من اعتقاد دارم این موضوع نباید باعث بشه ما واقعیت رو نادیده بگیریم و همه رو فاکتور بگیریم و بگیم کلا همه و همه خرافات و دروغه , چون مطمئنم لابه لای این دروغها واقعیت هایی هم هستن که گم شدن.
جن ها وجود دارن , چه ما باور کنیم چه نکنیم جن هست , اما اینکه 2 نفر دوربین میگیرن دستشون میرن توی بیابون و خیابون فیلم های الکی میسازن دلیل نمیشه بگیم ببینید از این فیلمها مشخصه همش دروغه یا همش ساختگیه بله اون فیلم دروغ هست ولی کل وجود جن دروغ نیست, یا یک عده که برای جلب توجه داستان های دروغین میسازن و دلایل دیگه رو نباید با واقعیت اشتباه گرفت , من قاطعانه به وجود جن و حتی جادو باور دارم و میگم اینها واقعا هستن ولی از دسترس مردم خارج شدن خوشبختانه , و خرافات جای اونارو پر کرده , کتابهایی هستن که به طور واقعی جادو رو آموزش میدن یا ارتباط با اجنه رو یاد میدن ولی اینا دست هر کسی نیستن و هر کی گفت بلدم به احتمال 95% دروغ میگه و فقط 5% واقعا بلدن.
و پیدا کردن اون 5% مونده به شانس و بهتره اتفاقا به جادوی واقعی برنخورید و از این چیزا دور باشید و فکر کنید همش خرافاته چون وقتی وارد دنیای جن و جادو بشید خدا میدونه زندگی آدم چی میشه , پس همون بهتر خودمون رو گول بزنیم و فکر کنیم وجود ندارن.
111
سارا1400-11-14
اگه میخواهید جن ببینید به یکی از روستاهای خلخال برید و در شب تنها اطراف روستا بچرخید
04
وبگردی