زن شبیه ترامپ
تصویر جدیدی یک زن شبیه ترامپ که توسط یک خبر نگار اخیرا در فضای مجازی منتشر شده و بسیار حاشیه ایجاده کرده است را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

زن اسپانیایی که حتی بیشتر از ترامپ شبیه ترامپ است

با توجه به عکس ، شاید ابتدا به این فکر افتاده باشید که ترامپ و این زن اسپانیایی با هم دیگر خواهر و برادر دوقلو باشند که خواهر دوقلوی ترامپ در مزرعه مشغول است و خود ترامپ در ریاست کشور امریکا !
Spanish Woman Looks More Like Trump Than The Donald Himself
بدل ترامپ
دولورز لیس آنتلو 

نام زن اسپانیایی

نام این زن اسپانیایی "دولورز لیس آنتلو " است که با همسرش در یک مزرعه در Cabana de Bergantiños به مدت 40 سال زندگی کرده است . اگر چه او کامپیوتر یا موبایل ندارد ، ولی توسط ژورنالیستی به نام Paula Vazquez شکار شده است که در تصویر می توانید کاملا متوجه شباهت بیش از حد این زن به ترامپ شوید . 
این ژورنالیست ، "دولورز را در هنگام رفتن به مزرعه برای کشت و گذار عکسش را انداخته است و سپس با او کمی حرف زده است و اجازه گرفتن عکس های بیشتر از آنرا گرفت است و شروع به گرفتن عکس های متعدد از این زن اسپانیایی کرد .
Dolores Leis Antelo
Paula Vazquez
Paula Vazquez بعد از خارج شدن از مزرعه ، عکس های این زن اسپانیایی را در صفحه ی مجازی اش در Instagram پست کرد که تاکنون باعث ایجاد تعجب افراد بیش از حدی شده است که پست وی بیش از 8000 بار لایک و بیش از 4700 کامنت داشته است .
با انتشار این عکس ، دختر Dolores Leis Antelo هیجان زده شد و گفت :"مادر ، احساس کن که ما در خانواده دونالد ترامپ بودیم..." تاکنون از جانب رئیس جمهور آمریکا ، هیچ توئیتی درباره این موضوع جذاب انتشار نشده است. با انتشار این خبر ،مجله های خبری این زن اسپانیایی را یکی از اقوام نزدیک دونالد ترامپ می خوانند .

زنی که بیشتر از ترامپ شبیه ترامپ است!!

3.367
این مطلب مفید بود ؟4423
منبع : بخش سرگرمی نمناک / ف.ن / ع.ب
وبگردی