لاله صبوری
لاله صبوری بازیگر سینما و تلویزیون که در سریال معراجی ها در نقش لیلا همسر یک رزمنده مفقودالاثر به ایفای نقش پرداخته بود علت کم کاری اش را بیان کرد.

لاله صبوری بازیگر سریال معراجی ها درباره حضور در این سریال و مشکلات تصمیم گیری برای ایفای نقش با وجود کامل نبودن فیلمنامه ها سخن گفت.
لاله صبوری بازیگر تلویزیون درباره ایفای نقش لیلا همسر یک رزمنده مفقودالاثر در سریال معراجی ها اظهار کرد:گرچه این نقش کم و بیش در سریال حضور دارد، اما یکی از شخصیت های مهم سریال است و جای ویژه ای دارد. ضمن اینکه این اثر دارای فیلمنامه خوبی است و قصه زیبایی را روایت می کند. علاوه بر این مسعود ده نمکی همیشه نشان داده که در جذب مخاطب موفق است یعنی او همیشه رگ خواب مخاطب را می شناسد.

لاله صبوری و بهاره افشاری در سریال معراجی ها

لاله صبوری در معراجی ها


آثار دفاع مقدسی چندان نباید با حزن آمیخته شوند
این بازیگر تصریح کرد:البته بیان کردن قصه قهرمانی های جوان های مملکت وقتی که زیادی با حزن و اندوه و گریه و ناراحتی آمیخته شود، آن دلاوری ها رنگ و بوی اندوه می گیرد و برخی از آثار در این ژانر نتوانسته اند خوب عمل کنند و کار فاخری نشده اند اما به اعتقاد من اگر کاری در عین داشتن لحظه های ناب، بالانس خود را نیز حفظ کند، می تواند موفق باشد.
صبوری درباره حضور کمرنگش در تلویزیون توضیح داد:من خیلی درگیر زندگی ام هستم و وقتی وارد حرفه بازیگری شدم دو فرزند داشتم. یعنی همیشه آدم بی دغدغه و تنهایی که بخواهد هر کاری انجام دهد نیستم. دوم اینکه اصولا هم وسواس دارم و بعضی وقتها انتخاب هایم اشتباه بوده است اما کلا هر کاری که به من پیشنهاد شود آدم آسان گیری نیستم که بگویم می آیم.

لاله صبوری در سریال معراجی ها

سریال معراجی ها

کامل نبودن فیلمنامه ها، تصمیم گیری را سخت می کند
وی تأکید کرد:در حال حاضر از آنجایی که متن ها قبل از کار آماده نیستند، برای همین نمی توان درباره ها نقش ها تصمیم درستی گرفت و باید به فاکتورهایی چون سابقه ذهنی از کارگردان سریال بسنده کرد، گرچه باز هم ممکن است در این صورت اشتباهی صورت بگیرد.
این بازیگر در پایان گفت:البته سال گذشته سال پرکاری برای من بود و بعد از یکی دو سال کم کاری، حالا که معراجی ها را در شبکه یک دارم و به زودی نیز سریال هر شبی مهدی مظلومی به نام سیگنال موجود است از من پخش می شود. تله فیلمی به نام هیچ و پوچ هم در شبکه نمایش خانگی دارم که به زودی پخش می شود. پس اصولا آدم تنبلی نیستم اما دوست ندارم از خانواده ام دور بشوم.

لاله صبوری

لاله صبوری

لاله صبوری معمولاً نقشهایی را بازی می کند که شیطنت خاص و شیرینی در آن تداعی می شود. از کارهای خانم صبوری می توان به جنگ 77، کمربندها را ببندیم، دوقلوها و... اشاره کرد. لاله صبوری در سریال های رستوران خانوادگی، این زمینی ها، بزرگ مردان کوچک به کارگردانی مسعود رسام و جاده در دست تعمیر است نیز ایفای نقش کرده است.

لاله صبوری ، علت کم کاری لاله صبوری + تصاویر

3.923
این مطلب مفید بود ؟185
برگرفته از خبرگزاری مهر - / ک
برچسب : لاله صبوری
وبگردی