لنگه جوراب
گم شدن لنگه جوراب یکی از مشکلات و چالش های مهم و مشترک بسیاری از ما است, با این ترفندها دیگر جورابتان را گم نمیکنید.

چطور لنگه جورابمان را گم نکنیم ؟

تجربه نشان می دهد که مردان در این زمینه، با مشکلات بیشتری مواجه اند و بسیاری از مردها، بخش عمده ای از زندگی خود را صرف پیدا کردن لنگه گمشده جوراب خود می کنند.

اگر شما نیز تجربه ی پوشیدن جوراب های لنگه به لنگه را دارید و دوست دارید که دیگر این اتفاق نیافتد خواندن این مطلب می تواند برای شما سودمند باشد، چگونه جوراب هایمان را هنگام شستن گم نکنیم؟

لنگه جوراب

راه های گم نکردن لنگه جوراب 


1. آنها را کنار هم نگه دارید:

قبل از اینکه جوراب ها را داخل ماشین لباس شویی بیندازید آن ها را کنار هم بگذارید. شما می توانید از کیسه لباس زیر زنانه یا پین های ایمنی و یا از بست های دفتر استفاده کنید و یا اینکه آنها را به هم گره بزنید وسپس بشوئید.
2. اختصاصی کردن:
اگر به جوراب ها به اندازه لباس های دیگرتان اهمیت دهید دیگر آن ها را داخل ماشین لباسشویی گم نمی کنید.
3. پیگیری:اگر وقت و حوصله کافی دارید همه ی جفت جوراب ها را بشمارید تا از تعدادشان آگاه شوید سپس بعد از شستن نیز این کار را تکرار کنید تا مطمئن شوید همه ی جوراب ها را سالم در اختیار دارید و آن ها را گم نکرده اید.
3. در هنگام راه رفتن مراقب جلوی پایتان باشید:
بسیاری از جوراب ها در راه برگشت از ماشین لباس شویی تا کمد لباس ها گم می شوند. آنها به خاطر الکتریسیته ساکن ناشی از خشک شدن لباس ها به راحتی از سبد لباس ها به پایین می افتند و غیب می شوند. پس سعی کنید آنها را در وسط سبد بگذارید و حمل کنید.
4. بیشتر مراقب جوراب بچه ها باشید:
زیر تخت یا کمد جای خوبی برای پیدا کردن لنگه جوراب بچه هاست. به بچه هایتان یاد بدهید که هنگام در آوردن جوراب آنها را کنار یکدیگر قرار دهند تا گم نشوند.
5. داخل لباس ها را نیز بگردید:
داخل لباس های بزرگ و حوله ها نیز جای خوبی برای گیر کردن جوراب هستند پس داخل آنهار انیز به دقت ببینید.

شما هم لنگه جورابتان را گم میکنید ؟

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از چی بپوشم -/ح
برچسب : جوراب
وبگردی