زن بز زایید

زنی که بعد از 2 سال بارداری بز زایید ( تصاویر +14)

کد مطلب : 44452تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
زن حامله بز زایید ، زنی که 2 سال باردار بود خبرساز شد ، به دنیا آمدن بچه بزی که در شکم یک زن بود ، جنین یک زن تبدیل به حیوان شد! . این عناوین و دهها عنوان دیگر که میلیون ها نفر را شگفت زده ساخت.

زایمان عجیب یک زن بعد از 2 سال بارداری

خبرگزاری های نیجریه با انتشار تصاویر و ویدئویی از زایمان باورنکردنی یک زن ، واقعیت به دنیا امدن یک بز از انسان را فاش کرد. خبری که جزئیات و تصاویرش را در این بخش از سرگرمی نمناک آورده ایم هرچند در مورد این خبر شک و تردیدها بسیار است.

جنین یک زن بز به دنیا آمد

میرر نوشت :زنی که نامش ذکر نشده است مدت 2 سال باردار بود ، بارداری که جنین آن در مدت 9 ماهه و زمان استاندارد به دنیا نیامد. روز گذشته زن حامله بعد از احساس درد به مرکز درمانی رفت تا پزشکان به او در زایمان نوزادش کمک کنند . اتاق و لوازم در اختیار پزشک و پرستاران قرار گرفت تا زایمان انجام شود اما بعد از به دنیا امدن جنین دیگر صدایی از گروه پزشکی نبود و آنها به جنینی که در حقیقت یک بز بود خیره شده بودند.
زن بز زایید

جنینی که 2 سال در شکم زن بود بز به دنیا آمد

جنین غرق در خون و کف اتاق افتاده بود ، شکل ظاهری او که در حقیقت کاملا شبیه بز بود همه را متعجب ساخت.
این اتفاق در شهر " پورت هارکورت" نیجریه رخ داد و بعد از انتشار رسمی آن توسط خبرگزاری های رسمی این کشور از قبیل " دیلی پست " " هرتلند " و " نیجریه تودی " صورت گرفت.
در مورد صحت این خبر و اتفاق عجیب شک و تردید بسیار است و اغلب کاربران فضای مجازی معتقدند این تصاویر و خبر تنها به دلیل جذب مخاطب و کسب شهرت منتشر شده است و همگی ساختگی هستند ، هرچند هیچ سایت رسمی به دروغ یا راست بودن این خبر نپرداخته است و تنها آن را منتشر کرده اند و بس .
زن بز زایید

عکس زنی که بز زایید

زن بز زایید , عکس زنی که به جای بچه بزغاله به دنیا آورد

2903
این مطلب مفید بود ؟359544
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
2 نظر به ثبت رسیده است
عماد1395-12-01
چنین چیزی ممکن نیست........فقط جنبه تبلیغاتی داره.
22320
زهرا 1397-03-28
میترسم اینا رو میبینم
12229
وبگردی