زن در اتاق عمل
زن 35 ساله ای که در بیمارستان عمل جراحی انجام داده بود، بعد از عمل جراحی با یک اتفاق بسیار عجیب و باورنکردنی روبرو شد.

اتفاقی عجیب و جنجالی برای یک زن در اتاق عمل!

یکی از جنجالی ترین اخبار امروز نام یک زن را در تیتر خود داشت ، زنی که در حالی که برای جراحی پذیرش شده بود درگیر اتفاقی غیرمنتظره شد ، اتفاقی که جزئیات آن را در این بخش از گوناگون از همه جای نمناک می خوانید.

به گزارش دیلی میل یک زن 35 ساله که تحت عمل جراحی هیمروئید قرار داشت از اتاق عمل یکی از بیمارستان های پاکستان ربوده شد ، اتفاقی جنجالی که همچنان نیروی پلیس این کشور را درگیر خود کرده است. این زن که به طور رسمی و تایید شده توسط بخش پذیرش بیمارستان لاهور پاکستان به عنوان بیمار جراحی پذیرش و بستری شده است روز جمعه تحت عمل جراحی 8 ساعته قرار گرفته بود که بعد از جراحی در قسمت ریکاوری اتاق عمل ربوده شده است.

این اتفاق که هنوز عاملان آن مشخص نیستند و در مرحله شناسایی و بررسی قرار دارند زن را در حالی که هنوز بیهوش بوده ربوده اند و او را مورد آزار قرار داده اند که این زن بعد از به هوش آمدن متوجه مسئله شده است.

اتفاق عجیب برای زن بعد از عمل جراحی

اتفاقی عجیبی که بعد از عمل جراحی برای زن 35 ساله رخ داد

این زن در مورد ادعای خود می گوید:بعد از جراحی طولانی که داشتم مرا در حالی که نیمه بیهوش بودم رها کرده بودند که توسط چند نفر ربوده شدم ؛ پرستاران بیمارستان اصلا توجهی به من نداشتند و من مطمئن هستم که برای همین بی دقتی آنهاست که چنین اتفاق تلخی برای من رخ داده است. هرچقدر به آنها می گفتم که وضعیت من نامناسب است اهمیتی نمیدادند و بی توجه ازکنار من عبور می کردند برای همین با وضعیت وخیمی که داشتم از بیمارستان خارج شدم و خودم را به مرکز پلیس رساندم تا ماجرا را فاش کنم. پلیس همچنان در حال بررسی این ماجرا است اما هنوز اطلاعات مفیدی بدست نیامده است .

دزدیدن زن جوان از اتاق عمل !

2.5304
این مطلب مفید بود ؟154150
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی