زن 50 ساله جوان
زن 50 ساله جوان تر از دخترانی بود که در مسابقات انتخاب ملکه جوانی شرکت کرده بودند ؛ او از زمانی گفت که با دختر 20 ساله اشتباه گرفته شد و رازهای جوان ماندن خود را فاش کرد.

راز جوانی زن 50 ساله که مثل یک دختر 20 ساله است

برنده جایزه "ملکه جوانی و شادابی" در ژاپن رسیده به خانمی 50 ساله که همه جا او را یک دختر 20 ساله تصور می کنند چار که او بیش از آنچه تصور کنید جوان است و این در تصاویری که در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید به خوبی دیده می شود.
"ماساکو میزوتانی" متولد سال 1968 و یک خانم 50 ساله است اما این واقعیتی غیرقابل باور است چرا که جوانی چهره و شادابی پوست او به هیچ وجه سن واقعی اش را نشان نمی دهد.
چند سال پیش زمانی که او 47 سال داشت تصاویرش درغالب یکی از پربازدیدترین مطالب در فضای مجازی منتشر شد ولی آن زمان تنها عکس بود و او هیچ صحبتی در این مورد انجام نداده بود ولی حالا در دهه 5 زندگی اش در مورد رازهای جوان ماندن خود می گوید.

‘Lady of Eternal Youth’ Masako Mizutani Shares the Secret to Her Youthful Look

زن 50 سال جوان

عکس باورنکردنی از زن 50 ساله  جوان

زن 50 ساله جوان

این زن جوان 50 سال سن دارد

چهره جوان و باورنکردنی زن 50 ساله ژاپنی 

"ماساکو" می گوید:رژیم گیاهخواری منظمی دارم و هرگز به سمت الکل و سیگار نرفتم ، تا حد امکان در معرض نور آفتاب قرار نمی گیرم چار که از عوارض آن به خوبی مطلع هستم .
در مورد رژیم غذایی ام باید اضافه کنم که روزانه 4 وعده سبک میخورم تا تناسب اندام خود را حفظ کنم.
او در توضیحاتی که در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد نوشت :هر روز ورزش می کنم و خواب کافی برایم اهمیت قابل توجهی دارد ؛ میوه ، شیر ، مغزهای بادام و گردو و سبزیجات سبز برگ اصلی ترین بخش های برنامه غذایی من هستند.
ورزش و مراقبت های طب سنتی از پوست را نیز هر روز انجام می دهم به طوریکه گاهی در یک روز 5 ساعت برای تهیه و استفاده از ماسک های گیاهی زمان صرف می کنم.
زن 50 ساله جوان

این زن جوان دختر 20 ساله نیست و 50 سال سن دارد

راز جوانی زن 50 ساله ای که شبیه دختر 20 ساله است+تصاویر

4.3689
این مطلب مفید بود ؟59198
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی