جذب عشق رفته

قانون جذب عشق از دست رفته

کد مطلب : 73665زمان مطالعه : 10 دقیقه
قانون جذب عشق از دست رفته شش مرحله از ترمیم و بازگشت به رابطه، چگونه می توان فرصتی دوباره برای یک رابطه از دست رفته پدید آورد؟

قانون جذب عشق از دست رفته یکی از پر طرف دار ترین روش های  برگرداندن عشق ازدست رفته است. متاسفانه آمار طلاق و جدایی در کشور رو به افزایش است اما با کمک مهارت های ارتباطی و تکنیک های جذب می توان زندگی های بسیاری را از جدایی و طلاق نجات داد، در این مقاله تصمیم داریم مهارت های لازم برای حفظ یک رابطه و نگهداری از زندگی زناشویی و راه های جذب همسر از دست رفته را به شما آموزش دهیم مطالب و مقالات زیادی در زمینه قانون جذب عشق رفته وجود دارد که همه آنها سعی بر بیان کردن این بخش از قانون جذب هستند که به هر چیزی فکر کنی آن را بدست خواهی آورد، آیا این کار عملی است؟ آیا می توان عشق رفته را صرفا با تصویر سازی و فکر کردن به آن برگرداند؟ قانون جذب عشق از دست رفته فقط داشتن فکر مثبت است؟ قانون جذب راهکار دیگری جز فکر کردن ندارد! خیر قانون جذب چیزی فراتر از فکر کردن و داشتن فکر مثبت است. زمانی که افراد به اشتباه کارهای غریزی را به عنوان قانون جذب عشق از دست رفته انجام می دهند دچار شش اشتباه خطرناک برای برگرداندن عشق رفته می شوند که در مقاله چگونه عشق خود را برگردانیم حسین رجب پور سعدآبادی بصورت کامل راجب این شش اشتباه توضیح داده شده است، حتما با مطالعه این مقاله از این اشتباهات دوری کنید.

قانون جذب عشق از دست رفته چیست؟

تعریف ساده و بخش قابل دسترس قانون جذب به معنی داشتن افکار مثبت و جذب اتفاقات مثبت است و یا داشتن افکار منفی و جذب اتفاق های منفی. انسان و افکار انسان هر دو از «انرژی خالص» ساخته شده اند و می توانند یک دیگر را جذب کنند. همانطور که می دانیم انرژی های همانند یک دیگر را جذب می کنند شما هم می توانید با داشتن افکار مثبت در جهت سلامتی، ثروت، روابط مستحکم آن ها را به بهترین شکل به خود جذب کنید و یا با داشتن افکار منفی  در جهت سلامتی، ثروت، روابط مستحکم را بصورت کامل از خود دور کنید. در این مقاله تصمیم داریم مراحل قانون جذب برای عشق از دست رفته را آموزش دهیم اما پیش از آموزش قانون جذب عشق از دست رفته باید با کلیت قانون جذب آشنا باشید.

واقعیت قانون جذب عشق رفته

آیا واقعیت قانون جذب برای عشق رفته یا قانون جذب فقط فکر کردن و موفق شدن است؟ اگر به پول فکر کنیم پول به سراغ ما می آید! اگر به عشق رفته خود فکر کنیم عشق از دست رفته ما مجدد جذب ما می شود؟ اگر پاسخ خیر است پس قانون جذب چگونه کار می کند؟

قانون جذب راجب انرژی نامرئی نیست افکار مثبت باعث اتفاقات مثبت می شوند اما نه بخاطر یک نیروی کیهانی بلکه به دلیل وجود ارتعاش ها و سیگنال های جذب است که قانون جذب بر جهان ما حکم فرماست. تصمیمات انسان توسط ناخودآگاه و بر اساس احساسات گرفته می شود، منشاء تمام احساسات ضمیر ناخودآگاه انسان است. ذهن با دریافت سیگنال ها و ارتعاشات باعث بوجود آمدن افکار و باور می شود و این افکار باعث شکل دهی و برنامه ریزی ناخودآگاه شده و در نتیجه احساسات پدید می آیند و خروجی این احساسات انجام کارهای ناخودآگاه و خودآگاه است. هر عملی که شما انجام می دهید مانند صحبت کردن، زبان بدن و سایر فعالیت ها باعث تولید ارتعاشات و سیگنال های جذب می شود و این سیگنال ها انرژی های همانند را به خود جذب می کنند از این رو باور شما باعث می شود که همان را جذب کنید و این کارکرد واقعی قانون جذب است.

یک مثال ساده برای شناخت ارتعاشات و سیگنال های جذب:روز گذشته را به سختی کار کردید بین شما وهمسرتان بحثی پیش آمد تا دیر وقت بیدار ماندید ساعت 6 صبح از خواب بیدار شدید ((افکار منفی = برنامه ریزی ناخودآگاه به شکل منفی))، به سمت خودرو رفتید با یک ذهن خسته و عصبانی در خیابان ناگهان راننده ای حرکت خطایی می کند و شما با عصبانیت دست خود را روی بوق می گذارید ((ارسال سیگنال منفی)) راننده دیگر با شنیدن صدای بوق ممتد شما عصبانی می شود و فریاد میزند و راه شما را سد می کند ((در یافت سیگنال منفی)). و به این صورت در زندگی قانون جذب جاری است. برگرفته شده از تیم سربرگ تازه.

از قانون جذب برای عشق از دست رفته استفاده کنید

تقریبا هر شخصی در زندگی خود حداقل یک بار یک عشق رفته داشته یا احساس عشق از دست رفته را تجربه کرده است. همه ما می دانیم تجربه عشق از دست رفته تجربه تلخ و سختی است، پیش از این هیچ راهی برای جذب عشق از دست رفته وجود نداشت و هر کسی که مشکل عشق رفته را داشت باید عشق رفته خود را فراموش می کرد یا با اصرار و التماس سعی در برگرداندن و جذب عشق از دست رفته خود می کرد که قطعا بی فایده بود. اما به کمک علم روانشناسی و کشف قانون جذب و ایجاد علم تکنیک های nlp عشق بازگشت عشق از دست رفته امری ممکن است.

 

برای جذب عشق رفته نباید از تفکر مثبت و تصویر سازی شروع کرد باید از تکنیک های روانشناسی و تحلیلی استفاده کنید مراحل اجرای قانون جذب عشق از دست رفته باید طبق اصول و متدی خاص و علمی پیگیری شود، محقق و نویسنده حسین رجب پور سعدآبادی در مقالات بازگشت به رابطه تکنیک هایی را برای ترمیم رابطه از دست رفته و برگرداندن عشق با استفاده از متد های قانون جذب عشق و تکنیک های nlp عشق مطرح کردند که توانسته رتبه علمی خوبی بدست آورد. در ادامه برخی از تکنیک های حسین رجب پور سعدآبادی را بررسی خواهیم کرد.

اشتباهات خود را برای جذب عشق از دست رفته بدانید

برای خیلی از افراد این سوال پیش می آید که چرا رابطه آنها بی دلیل و بی مقدمه تمام شده است و یا چرا با وجود عشق زیاد بخاطر یکسری مشکلات عشق خود را از دست دادند. همانطور که توضیح دادیم تصمیمات انسان ها بر اساس احساسات و توسط ناخودآگاه گرفته می شود پس اگر عشق شما تصمیم به جدایی گرفته به این دلیل است که احساسات منفی نسبت به شما پیدا کرده است و باید دلیل این احساس منفی را بیابید تا خودتان را در ناخودآگاه عشق رفته خود با احساس مثبت مرتبط کنید

  • تنش

تنش ها در روابط به هر شکلی که باشند تاثیر بسیار منفی در طول مدت را بطه می گذارند، گاهی به دلیل نبود هوش هیجانی کافی تحت تاثیر احساسات بودن افراد باعث ایجاد تنش می شوند، مانند زمان هایی که چندین بار تماس می گیرند یا نگرانی از موضوعی پنهان را دارند یا سر مسائل کوچک و بزرگ بحث می کنند. شاید شما در رابطه خود همیشه این مشکلات را حل کردید و مسئله تمام شده باشد اما واقعیت این است که این تنش ها در طول مدت رابطه باعث برنامه ریزی منفی ناخودآگاه طرف مقابل شما خواهد شد، به صورتی که احساسی منفی به شما خواهد داشت زیرا همیشه در رابطه با شما تنش هایی وجود دارد. برای موفقیت در مراحل قانون جذب برای عشق از دست رفته باید عوامل ایجاد تنش را شناسایی و ازبین ببرید.

  • نیازهای ناخودآگاه

یکی از اصلی ترین دغدغه های انسان نیازهای ناخودآگاه است، اگر شما زندگی پر از پول و ثروت داشته باشید اما نیاز ناخودآگاهی مانند توجه را نداشته باشید حتی ثروت هم برای شما خوشبختی را به همراه نخواهد داشت، نیاز های ناخودآگاه در افراد متفاوت است اما اصلی ترین آنها مشترک هستند. نیاز هایی مانند؛ احساس امنیت در رابطه، حمایت عاطفی، حمایت کلامی، توجه، ارزشمند بودن، اعتماد به نفس، پیشرفت و .... یک شخص ترسو را تصور کنید! یک شخص ترسو در زندگی خود چه چیزی کم دارد؟ شجاعت، نیاز ناخودآگاه فرد ترسو شجاعت است پس جذب یک فرد شجاع می شود و اگر طرف مقابلش نیز ترسو باشد نیاز ناخودآگاه پایه او برآورده نشده است. اگر تصمیم به استفاده از قانون جذب عشق از دست رفته دارید باید نیاز های ناخودآگاه عشق رفته خود را بشناسید.

  • معیار

همه انسان ها معیار های برای انتخاب شریک عاطفی خود دارند معیار های ظاهری و مادی اما معیارهای عمیق تری نیز در ناخودآگاه وجود دارد که نقش اصلی را ایفا می کنند. احساسی که در فرد ایجاد می شود، واکنش های شما، آرامش رابطه، پیشرفت در زندگی، احساس امنیت، وجود آینده و ... مثلا یکی از معیار های عشق شما می تواند شخصیت محکم و قوی شما باشد اما از وقتی این شخصیت تغییر می کند و شما ترس از دست دادن عشق خود را دارید و رفتار شما بر این اساس شکل می گیرد و برای تمام نشدن رابطه دست به هر کاری میزنید به سادگی معیار مهمی برای ادامه رابطه را با دست خود ازبین برده اید. قانون جذب عشق از دست رفته به شما می گوید معیار های عشق از دست رفته خود را بشناسید آنها را در خود ایجاد کنید تا با ارسال فرکانس های صحیح عشق رفته خود را جذب کنید.

  • اعتماد به نفس

اعتماد به نفس احساس و شخصیت ما را می سازد. بخش عمده ای از برداشت دیگران از ما بر اساس اعتماد به نفس است اگر در رابطه در هر حالتی و در مقابل هرچیزی اعتماد به نفس خود را از دست بدهید خدشه به این برداشت وارد خواهد شد. بٌعد دیگر اعتماد به نفس، اعتماد به نفسی است که شما در طرف مقابل خود ایجاد می کنید، گاها در روابط با اعمال و رفتار اشتباه باعث تضعیف اعتماد به نفس عشق خود می شوید یا با اشتباهات در نزد دیگران باعث کاهش و خدشه دار شدن اعتماد به نفس عشق خود می شوید. بازسازی اعتماد به نفس و یادگیری مهارت های مربوط به تکنیک های اعتماد به نفس در قانون جذب عشق از دست رفته نقش مهمی دارد.

  • القا

وقتی ما به طرف مقابل خودمان جهت می دهیم باعث می شویم رفتار طرف مقابل با توجه به ارتعاش هایی که خودمان صادر می کنیم شکل بگیرد. مثلا وقتی میگوییم تو من را دوست نداری، تو برای من وقت نمی گذاری، تو دیگر به من اهمیت نمی دهی، تو با فرد دیگری هستی و ... در مرور زمان شما باعث می شوید در ناخود اگاهِ طرف مقابل تصویری جدید شکل بگیرد ( من اورا دوست ندارم، من برای او وقت ندارم، من لیاقت شخص بهتری را دارم ). این ارتعاش ها تاثیر خود را در مدت زمان نشان خواهد داد و ارتعاشی که شما ارسال کردید تبدیل به حس واقعی ایشان می شود. گاهی خود ما عامل اصلی بروز فاصله یا خیانت هستیم بی آنکه متوجه این موضوع شده باشیم.

  • اطرافیان

تاثیر اطرافیان، نگاه و نظر آنها را نمی توان نادیده گرفت، امواج و سیگنال های که اطرافیان هر دو طرف ارسال می کنند روی تصمیم ها و احساسات تاثیر مستقیم دارد پس همیشه باید با نفوذ به ناخودآگاه اطرافیان این سیگنال ها را کنترل کرد.

مواردی را که به عنوان اشتباهات یک رابطه از دست رفته مطرح کردیم باید جدی گرفته شود، در این حال با مراجعه به یک مشاور شما می توانید جزئیات بیشتری از مشکلات خود در یک رابطه را شناسایی کنید، چون روابط با هم متفاوت هستند در این مقاله نمی توان تمام حالت های ممکن را بررسی کرد. باید ضعف ها و معایب تبدیل به نقاط قوت و ویژگی شوند تا استفاده از مهارت های ارتباطی NLP و تکنیک های قانون جذب عشق از دست رفته تاثیر گذار باشد.

چگونه از قانون جذب برای برگشت عشق از دست رفته استفاده کنیم

دلایل زیادی برای سردی و جدایی در روابط وجود دارد، صرفه نظر از دلیل اصلی جدایی با دید دیگری می توان به عشق از دست رفته خود نگاه کرد. وقتی عشق رفته شما حاضر به برگشت نیست دلیل آن چه چیزی است؟ احساساتی که در حال حاضر عشق شما تجربه می کند دلیل او برای جدایی و دوری است، اگر شما تصمیم به جذب عشق از دست رفته خود دارید ابتدا باید این احساس را تغییر دهید.

برای تغییر احساسات منفی می توان از سیگنال های رفتاری و گفتاری استفاده کرد، عوامل ایجاد احساس منفی را ازبین برد و احساس مثبت را جایگزین آن کرد. شما باید با اجرای قانون جذب عشق نکات مثبت و نقاط قوتی در خود ایجاد کنید تا باعث تحریک و جذب عشق رفته شما باشد.

ضعف های خود را ازبین ببرید، تبدیل به شخصی شوید که اکثر معیار های عشقتان را دارد، بعد از این مرحله باید ارتباط غیر مستقیم از طریق تکنیک های nlp عشق و نظریه اثر پروانه ای و نظریه شش درجه جدایی ایجاد کنید. طبق گفته روانشناسان ارتباط غیر مستقیم تاثیر بسیار زیادی در خنثی کردن رفتار های مقابله گرایانه افراد دارد، پیش از هرگونه ارتباط مستقیم باید شرایط را با ارتباط غیر مستقیم هموار کرد تا واکنش منفی را تا حد قابل قبولی کاهش داد.

برنامه ریزی ناخودآگاه جذب عشق از دست رفته

قانون جذب عشق از دست رفته به تنهایی برای جذب عشق رفته کافی نیست باید از تکنیک های ان ال پی و مهارت های ارتباطی برای ترمیم و حفظ رابطه بعد از بازگشت استفاده کرد. زمانی که فرد دلایلی برای رفتن خود دارد با صحبت و منطق نمی توان نظر او را تغییر داد اما روشی دیگر وجود دارد که به آن برنامه ریزی عصبی کلامی یا همان NLP می گویند، این تکنیک ها به ما کمک می کنند تمام رفتار ها و اعمال خود را بر اساس اصولی واحد و روانشناختی طراحی کنیم، ناخودآگاه انسان قابل برنامه ریزی و الگو برداری است و این روند در طول تمام زندگی در حال انجام است.

شخص A از سخنرانی در جمع هراس دارد، شخص B به راحتی این کار را انجام می دهد، دلیل آن چیست؟ به سادگی ممکن است شخص A در طول دوران زندگی خود به واسطه ترس ها و عقده های حقارت تحت فشار بوده باشد و اضطراب های زیادی را تجربه کرده باشد، از این رو ناخودآگاه او با ترس برنامه ریزی شده که توانایی انجام این کار را ندارد، از طرفی شخص B دوران کودکی و جوانی خوبی داشته و موفقیت هایی نیز بدست آورده و ناخودآگاه او با خود باوری برنامه ریزی شده است و او قادر به انجام این کار خواهد بود.

هدف من از این مثال این است که به شما بگویم احساس ها خود به خود به وجود نمی آیند اگر قصد برگرداندن عشق از دست رفته خود را دارید باید غریزه را کنار بگذارید و علمی عمل کنید از روانشناسی بهره بگیرید، تک تک حرف ها، اقدامات، زبان بدن و حتی پروفایل های شبکه های اجتماعی باعث برنامه ریزی ناخودآگاه اطرافیان شما می شود تا یک احساس را به شما داشته باشند. زمانی که شما تکنیک های وابسته سازی و تکنیک های حل مشکلات را اجرا کنید و سپس اقدام به برنامه ریزی صحیح ناخودآگاه طرف مقابل خود بکنید احساسات او شروع به تغییر می کند، باورهای جدیدی نسبت به شما و رابطه احساسی با شما ایجاد می شود و در نتیجه تصمیمات عشقتان نیز تغییر خواهد کرد.

آشنایی با مراحل اجرایی قانون جذب برای عشق از دست رفته 0تا 100 بر اساس تکنیک های حسین رجب پور سعدآبادی.

همچنین ممکن است شما در جستجوی راهی برای عاشق کردن یک فرد باشید، برای آشنایی با این مراحل می توانید در مقاله چگونه پسری را دیوانه خود کنیم بیشتر مطالعه کنید.

قانون جذب عشق از دست رفته

4.650
این مطلب مفید بود ؟464
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی