شبنم مقدمی

شباهت بازیگران زن ایرانی با چهره های هالیوودی

کد مطلب : 77014تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر برایتان جالب باشد که بدانید بازیگران زن ایرانی با کدام چهره هالیوودی به هم شباهت دارند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید.

شباهت بازیگران ایرانی با هنرپیشه های هالیوودی

شباهت چهره افراد به یکدیگر یکی از اتفاقات جالبی است که در همه جای دنیا دیده میشود و دیدن افرادی که چهره ای شبیه به ما دارند از جذابیت خاصی برای ما برخوردار است و میتوان گفت که اتفاق بسیار هیجان انگیزی است.

هنرمندان و سلبریتی های مشهور دنیا به دلیل شناخته شده بیشتر در معرض مقایسه با یکدیگر قرار دارند و از دل همین مقایسه ها است که شباهت میان چهره آنها با یکدیگر کشف میشود.

اگر برایتان جالب است که تصاویری از شباهت بازیگران زن ایرانی با هنرپیشه های هالیوودی را ببینید، توصیه میکنیم تا پایان این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه ما باشید.

این بازیگران ایرانی و هالیوودی به هم شباهت دارند

تصاویری از شباهت بازیگران ایرانی با هنرمندان هالیوودی را در اختیارتان قرار میدهیم و تا ببینید کدام یک از این هنرمندان بیشتر شبیه به یکدیگر هستند.

شبنم مقدمی و ماریون کوتیار

شینم مقدمی از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان است که در برخی از تصاویر و ژست عکس ها به ماریون کوتیار بازیگر، خواننده و موسیقی دان فرانسوی شباهت دارد.

شبنم مقدمی و ماریون کوتیار

لیلا اوتادی و اسکارلت جوهانسون

لیلا اوتادی از چهره های سرشناس دنیای بازیگری ایران است که گفته میشود چهره او شباهتی با اسکارلت جوهانسون بازیگر، خواننده و مدل آمریکایی دارد.

لیلا اوتادی و اسکارلت جوهانسون

بیتا سحرخیز و اوزلم یلماز

بیتا سحرخیز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که چهره او به یک بازیگر دیگر شباهت دارد. اوزلم یلماز بازیگر ترکیه ای چهره ای است که شباهتی میان او و بیتا سحرخیز وجود دارد.

بیتا سحرخیز و اوزلم یلماز

نگار جواهریان و سرنای ساریکایا

نگار جواهریان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان و همسر رامبد جوان یکی از هنرمندانی است که چهره او به بازیگران خارجی شباهت دارد. سرنای ساریکایا بازیگر و مدل ترکیه ای هنرمندی است که چهره او بی شباهت به نگار جواهریان نیست.

نگار جواهریان و سرنای ساریکایا

شبنم قلی خانی و نینا دوبرو

شبنم قلی خانی بازیگر سرشناس کشورمان است که گفته میشود چهره او شباهت هایی با نینا دوبرو بازیگر بلغاری کانادایی دارد.

شبنم قلی خانی و نینا دوبرو

شباهت عجیب بازیگران زن ایرانی با هنرمندان هالیوودی+تصاویر

3.4228
این مطلب مفید بود ؟15573
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
مونا1399-08-08
بیشترین شباهت بین لیلا اوتادی و بیتا سحرخیز بود
10
وبگردی