آبشار زیر آبی
موریس جزیره ای زیبا در اقیانوس هند است که دارای زیبایی های عجیب و متفاوت و از جمله یک آبشار زیرآبی است!

آبشاری دیدنی و فوق العاده زیبا در زیر آب های اقیانوس هند

این آبشار بسیار زیبا در کنار جزیره ای در زیر آب های اقیانوس قرار گرفته است. این آبشار زیر آبی را می توانید در کنار یکی از دور افتاده ترین جزایر دنیا در کشور جزیره ای «موریس» بیابید.
 
موریس یک کشوری آفریقایی در اقیانوس هند است که در 900 کیلومتری ماداگاسکار واقع شده است. این کشور از چندین جزیره تشکیل شده است که هرکدام به نوعی دارای طبیعت مخصوص به خود هستند.

این بخش از اقیانوس هند دارای یک پارک ملی و سواحل شنی و تالاب های بسیار زیباست. اینجا دقیقا همان جایی است که در رویاهایتان تصورش را می کردید! جزایر بکر و آب شفاف اقیانوس…

البته زیبایی این جزیره و ساحلش تن ها چیزی نیست که با آن روبرو خواهید شد. کافی است یکی از تورهای هوایی را که به وسیله هلیکوپتر انجام می شوند را انتخاب کنید و پروازی روی ساحل را تجربه کنید و دقیقا همینجاست که با یک صحنه شگفت انگیز روبرو می شوید. وقتی که از ارتفاع به ساحل نگاه می کنید متوجه یک آبشار بسیار عظیم در زیر آب می شوید که انگار در زیر آب های شفاف اقیانوس در حال ریختن به بخش عمیق و تاریک تر است. جالب است بداید که این تن ها تصوری در ذهن شماست و در حقیقت داستان چیز دیگریست.

همانطور که در تصاویر هم قابل مشاهده است به نظر می رسد کف اقیانوس در این بخش دارای صخره های بسیار بزرگی است که به قسمت عمیق تر فرو رفته اند و با شیب بالایی چیزی شبیه که دره را ایجاد کرده اند. آب اقیانوس وقتی به این نقطه می رسد با شیب تندی به پایین می رود و گل و لای هم به تیرگی رنگ آب کمک می کند تا در نهایت این جلوه شگفت انگیز را به وجود بیاوند. در ادامه با همراه باشید تا تصاویر بیشتری را ببینیم.
 
آبشار
 
آبشار
 
آبشار
 
آبشار
 
آبشار
 
آبشار
 

آبشاری حیرت انگیز در زیر اقیانوس هند+عکس

4.753
این مطلب مفید بود ؟503
برگرفته از اقتصاد آنلاین -/ ر
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی