شبنم قلی خانی

سوتی عجیب شبنم قلی خانی در برنامه حالا خورشید

تاریخ انتشار : 12 شهریور 1396کد مطلب : 55827تعداد نظرات : 2 نظر
شبنم قلی خانی بازیگر فیلم مریم مقدس(س) مهمان برنامه حالا خورشید شد و با یک اظهارنظر جنجالی درباره گردش خورشید به دور زمین حاشیه ساز شد.

سوتی عجیب شبنم قلی خانی در برنامه حالا خورشید

شبنم قلی خانی بازیگر نقش یکتا در سریال هشت و نیم دقیقه در روزی که مهمان رضا رشیدپور در برنامه حالا خورشید بود با از دست دادن تمرکزش در یک لحظه باعث ایجاد یک اشتباه بزرگ شد که حواشی زیادی درپی داشت.

در ادامه صحبت های شبنم قلی خانی و رضا رشیدپور در این برنامه از حالا خورشید، مجری برنامه از شبنم قلی خانی سوالی پرسید که پاسخ این سوال از سوی خانم بازیگر باعث شگفتی همه شد.

اکتشاف جدید شبنم قلی خانی در برنامه زنده

زمین به دور خورشید می چرخد یا خورشید به دور زمین؟ این سوالی بود که در بخشی از گفتگو در برنامه حالا خورشید مطرح شد و رشیدپور از این بازیگر خواست درباره این سوال صحبت کند که شبنم قلی خانی با تردید گفت :فکر کنم خورشید به دور زمین میچرخد و شب و روز اتفاق می افتد.

در این لحظه رضا رشیدپور گفت:یک فرصتی به شما فرصت میدهیم تا بیشتر فکر کنید. بعد از یک رفت و آمد کوتاه شبنم قلی خانی گفت که من یک لحظه تمرکزم را از دست دادم و این اشتباه را مرتکب شدم و گفتم که خورشید به دور زمین می چرخد.

شبنم قلی خانی برای تصحیح اشتباهش دوباره مرتکب اشتباه شد و گفت وقتی زمین دور خورشید می چرخد شب و روز تغییر میکند که رضا رشیدپور افزود:خانم شما علم نجوم رو نابود کردید ، وقتی زمین دور خورشید می چرخد سال اتفاق می افتد و وقتی زمین دور خودش می چرخد شب و روز اتفاق می افتد و با خنده و شوخی گفت :خانم شما لطفا هیچوقت سراغ علم نجوم نرید.

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی علم نجوم را تحریف کرد

بعد از پخش این کلیپ در فضای مجازی شبنم قلی خانی با انتشار بخشی از این کلیپ در صفحه اینستاگرامش به توضیح این ماجرا پرداخت.

شبنم قلی خانی با انتشار بخشی از ویدئوی این برنامه از حالا خورشید نوشت:معمولا عادت به توضیح دادن در فضای مجازی ندارم اما کاملتر گفتگوی دیروز با مجری خوب تلویزیون آقای رشیدپور رو گذاشتم تا اون عزیزانی که فقط با دیدن چند ثانیه از این گفتگوی طولانی راجع به بازیگر قضاوت میکنن متوجه بشن سریع تصمیم گیری نکنن.

در ضمن یه خسته نباشید هم بگم به اون عزیزی که اون تیکه از گفتگو را کات کردن و در فضای مجازی پخش کردند.

پ.ن:خداروشکر گویا مشکل ما جواب اشتباه به بدیهی ترین و ساده ترین سوالات است و هیچ مشکلی در زندگی و جامعه مان وجود ندارد.

سوتی عجیب شبنم قلی خانی در برنامه حالا خورشید

3.962
این مطلب مفید بود ؟4814
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
2 نظر به ثبت رسیده است
loyal girl iranian1396-06-14
وقتی تنها هنرت ارایش کردن باشه ودریغ از یه مطالعه ساده همین میشه یه روز سحر قریشی یه روز شبنم و....
1310
ثریا1396-06-13
نظرم اینه ک بالاخره انسان جایزالخطاست و این ک ایشون جلوی دوربین اونم تو برنامه زنده استرس داشتن خب پس دلیل نمیشه ک رسانه ها اینقدنکته بین باشن و طرف رو سوژه قراربدن
168
وبگردی