وزن اشکان خطیبی
اشکان خطیبی مجری و بازیگر خوب کشورمان به تازگی عکسی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است که در آن شاهد کاهش وزن شدید و تغییر چهره او هستیم.

 کاهش وزن اشکان خطیبی و بیماری جدیدش

اشکان خطیبی خواننده و بازیگر جوان کشور در اینستاگرام خود تصویری از فیلم سینمایی جدیدش که اولین اکرانش در جشنواره فیلم فجر خواهد بود ،منتشر کرد. که در آن شاهد تغییر چهره او هستیم.
اشکان خطیبی بازیگر مجموعه هایی چون تهران پلاک 1، در مسیر زاینده رود، تکیه بر باد و بچه های نسبتا بد در اینستاگرام خود اینگونه نوشت:

روز خوش هفته تون به خیریادتونه من زمستون قبلی این شکلی شده بودم؟؟؟ پارسال به خاطر فیلم " سینما-نیمکت " مجبور به کاهش وزن شدم و در طول ٣ ماه ٢٠ کیلو وزن کم کردم! یعنی در این عکس که بعد از پایان فیلمبرداری برداشته شده ٥٥ کیلو وزن دارم. در سینما-نیمکت نقش نوازنده ای رو بازی می کنم که بیماری جوع داره !

کاهش وزن اشکان خطیبی و بیماری جدیدش

در ضمن برای این فیلم طی یک دوره ی بسیار طاقت فرسا و فشرده نواختن ساز ویولن را یاد گرفتم.این فیلم امسال قراره که در جشنواره فیلم فجر نمایش داده بشه.پ.ن:خیلی دوست داشتم که براتون عکسی از حضورم در خود فیلم به اشتراک بذارم اما متاسفانه اجازه ش رو ندارم .امیدوارم به زودی با نزدیک شدن به جشنواره فجر بتونم این کار رو بکنم.فیلم سینما-نیمکت به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمانیان در طول ٤٥ روز و در سردترین لوکیشن های ممکن!!!
فیلمبرداری شده و جالب تر این که من در تمام مدت فیلمبرداری با یک زیرپراهنی جلوی دوربین رفتم دیگر بازیگران:علی عمرانی-مهتاب نصیرپور-هومن برق نورد-رضا ناجی،....

ماجرای کاهش وزن شدید اشکان خطیبی + عکس

3.633
این مطلب مفید بود ؟249
برگرفته از آفتاب نیوز -/ ن.م
برچسب : اشکان خطیبی
وبگردی