بهنام صفوی

جشن تولد 34 سالگی بهنام صفوی + تصاویر

تاریخ انتشار : 15 تیر 1396کد مطلب : 52470زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان امروز 15 تیرماه 96 ، 34 ساله شد. به همین بهانه تصاویری از این هنرمند را برایتان گردآوری کرده ایم.

بهنام صفوی خواننده پاپ کشورمان 34 ساله شد

در پانزدهم تیرماه سال 62 پسری در شیراز به دنیا آمد که امروز یکی از محبوب ترین خواننده های موسیقی پاپ کشورمان است . بهنام صفوی خواننده جوان کشورمان که آثار ارزشمندی از او در دنیای موسیقی وجود دارد امروز 15 تیرماه 96 سی و چهار ساله شد .

تولد 34 سالگی بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ کشورمان

بهنام صفوی خواننده جوانی است که موسیقی را از دوران کودکی با ساز پیانو به صورت خودآموز آغاز کرد؛ سپس به فراگیری سازهای کوبه ای پرداخت. نخستین آلبومش را با نام عشق من باش در سال 1388 روانه بازار کرد.

 بهنام صفوی

بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان

وی درسال1385قطعه تمنا را منتشر کرد که مورد استقبال قرارگرفت وهمین انگیزه ای برای تولید آلبوم عشق من باش شد . تک آهنگ های زیادی از بهنام صفوی منتشر شده است.

بهنام صفوی

بهنام صفوی در برنامه دورهمی

هدی خادمی همسر بهنام صفوی است که این خواننده جوان در برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری از همسرش برای اینهمه صبوری و بودن در کنارش در لحظات سخت زندگی اش تشکر کرد.

بهنام صفوی

بهنام صفوی و همسرش در برنامه ویتامین ث

از سال 1392 دچار ضایعهٔ مغزی شده بود که با پیشرفت این بیماری در صبح 29 تیرماه 1394 مجبور به عمل جراحی سختی شد و بعد از مدتی که روند بیماری اش رو به بهبود بود چندی پیش بر اثر یک تشنج شدید دوباره اوضاع بیماری اش وخیم شد و این هنرمند کشورمان این روزها در بیمارستانی در آلمان بستری است و زیر نظر پروفسور سمیعی جراحی شده است .

بهنام صفوی

بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ 

 بهنام صفوی

بهنام صفوی بعد از عمل جراحی در آلمان

سایت وزین نمناک ضمن تبریک سالروز تولد بهنام صفوی برای این هنرمند جوان کشورمان آرزوی سلامتی دارد.

جشن تولد 34 سالگی بهنام صفوی + تصاویر

4.718
این مطلب مفید بود ؟171
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی