مدل آینه کنسول
یک چیدمان درست و اصولی می تواند دلنشین ترین دکوراسیون اتاق پذیرایی را به همراه داشته باشد ، مدرن ترین مدلهای آینه و کنسول را در سایت نمناک مشاهده نمایید.

مدل آینه و کنسول مدرن عروس

آینه و کنسول امروزه یکی از ضروری ترین اقلام جهیزیه است و باید در هر خانه ای وجود داشته باشد, آینه و کنسول در انواع سلطنتی و اسپرت وجود دارند که بیشتر جنبه زیبایی دارند. اگر سرویس چوب تان سفید است باید آینه و کنسول سفید انتخاب کنید و اگر دکوراسیون منزل تان سلطنتی و طلایی رنگ است باید آینه کنسول طلایی انتخاب کنید.

مدل آینه کنسول

مدل آینه کنسول سلطنتی

مدل های آینه کنسول در رنگ های سفید, طلایی و مشکی در بازار وجود دارند که عروس خانم ها با توجه به رنگ وسایل جهیزیه شان دست به انتخاب میزنند. از بین تمام مدل ها, آینه و کنسول های دیواری بیشتر طرفدار دارند.

آینه و کنسول را میتوانید در راهروی ورودی خانه, در پذیرایی و اتاق خواب قرار دهید. آینه و کنسول های مدرن امروزی زیبایی فوق العاده ای به منزل میبخشند و بهتر است آن ها را در فضای پذیرایی قرار دهید.

ست آینه و کنسول

ست آینه و کنسول طلایی رنگ

آینه و شمعدان عروس

آینه و شمعدان عروس 2018

میز کنسول های کمدی به غیر از جنبه زیبایی کاربردهای دیگری هم دارند و میتوانید در کشوهای آن وسایل زیادی قرار دهید. تصویر زیر نشان دهنده جدیدترین مدل آینه و میز کنسول هایی است که عروس خانم ها انتخاب میکنند.

آینه و کنسول سفید

آینه و کنسول سفید عروس

آینه و کنسول جهیزیه

مدل آینه و کنسول جهیزیه 97

آینه و کنسول مدرن

آینه و کنسول مدرن سلطنتی

مدل کنسول چوبی

مدل کنسول چوبی سفید

آینه و کنسول

آینه و کنسول اسپرت 2018

آینه و کنسول مشکی

آینه و کنسول مشکی رنگ شیک

آینه و کنسول سلطنتی

آینه و کنسول سلطنتی جهیزیه

مدل آینه و کنسول عروس 2018 سلطنتی و اسپرت + تصاویر

4.4564
این مطلب مفید بود ؟49965
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : مدل آینه
وبگردی