4 موبایل در یک دست علی دایی

4 موبایل در یک دست علی دایی! + تصاویر

کد مطلب : 16266تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
مهارت بالای علی دایی در کنترل 4 موبایلش، موبایل های علی دایی و ...عنوان هایی است که به تازگی سوژۀ بسیاری از رسانه ها شده است و علی دایی را با 4 موبایل که در یک دستش دارد نشان می دهد.

ماجرای موبایل های علی دایی سوژۀ جالبی است که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است ماجرایی که در آن علی دایی کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران تعداد زیادی گوشی موبایل در دست گرفته است.علی دایی در عکس زیر نشان داده که مهارتش در مسائل شخصی زندگی اش کمتر از مهارتش در مستطیل سبز نیست.

علی دایی

علی دایی

علی دایی علی دایی اسطوره فوتبال ایران و آقای گل ملی جهان در سال 1348 در استان اردبیل و در شهرستان اردبیل محله خیرال متولد شد. وی 109 گل ملی در کارنامهٔ خود دارد و با فاصلهٔ زیادی بهترین گلزن بازی های ملی در تاریخ فوتبال مردان جهان است. او همچنین با انجام 149 بازی ملی بعد جواد نکونام رکورددار بیشترین تعداد بازی در تیم ملی فوتبال ایران بود. دایی سابقه عضویت در کمیته فوتبال فیفا را دارد.

علی دایی در آخرین سال های بازیش همواره بازیکن اصلی ایران و کاپیتان تیم ملی بود. او رکورد بیشترین گل زدهٔ تاریخ تیم ملی را دارد (گل های زدهٔ او در میان تمام تیم های جهان نیز اول است).از نقاط اوج دوران ورزشی دایی را می توان روز 24 آبان 1383 دانست. او در این روز و در مسابقات مقدماتی راهیابی به جام جهانی 4 بار دروازهٔ لائوس را گشود تا نام خود را به عنوان اولین فوتبالیست تاریخ جهان که 100 گل در بازی های ملی به ثمر رسانده ثبت کند.

وی بعد از کناره گیری از دنیای فوتبال هم اکنون مشغول تجارت می باشد دایی در یکی از مناطق شمالی تهران، گالری جواهرآلات را با نام گالری نور افتتاح کرد و رسما وارد دنیای جواهرات و تجارت سنگ های قیمتی شد.

علی دایی و دخترش

4 موبایل در یک دست علی دایی! + تصاویر

4.2215
این مطلب مفید بود ؟18134
منبع : نمناک - / ل
برچسب :
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی