آنجلینا جولی
آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوود 40 سالگی خود را در کنا همسرش برئد پیت و 6 فرزندش جشن گرفت، در ادامه عکسهای جشن تولد آنجلینا جولی را ببینید.

 آنجلینا جولی متولد 4 ژوئن 1975 بازیگر و مدل آمریکایی چهل سالگی خود را جشن گرفت.

آنجلینا جولی بارها و بارها توسط مجله ها و مراسم های مختلف به عنوان زیباترین، بهترین مادر بهترین بازیگر و … انتخاب شده است. هم چنین او توانسته سه بار جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یک بار جایزه اسکار را تصاحب کند.

آنجلینا جولی

گفته شده جولی و همسرش برد پیت این روز را در یک جزیره خصوصی همراه 6 فرزندشان جشن گرفتند. این دو پس از 10 سال زندگی مشترک، از مشهورترین زوج های هالیوودی محسوب می شوند.
6 فرزند این زوج هر یک هدیه مخصوصی برای مادرشان تهیه کردند و کتابچه ای پر از نقاشی هایشان را به وی هدیه کردند.
در مراسم کوچک و خصوصی جشن ازدواج رسمی آنها که سال پیش برگزار شد هر یک از 6 فرزندشان نقشی برعهده داشت:مدوکس و پکس مادرشان را برای رسیدن به کلیسا همراهی کردند، زهرا و ویوین گل ها را از باغ چیدند و شیلو و ناکس هم حلقه ها را آوردند. پکس مسئول پختن کیک هم بود.
آنجلینا جولی
آنجلینا جولی که در 37 سالگی و پس از این که روشن شد 87 درصد خطر ابتلا به سرطان او را تهدید می کند، مجبور به انجام جراحی برای پیشگیری از ابتلا به سرطان سینه شد، نقش موثری در حساس کردن زنان به این خطر داشت. او گفت نمی خواست فرزندانش بدون مادر بزرگ شوند.
علاوه بر این او به عنوان سفیر حسن نیت سازمان ملل برای حقوق زنان و حمایت از حقوق کودکان فعالیت کرد و صدای آوارگان سوری را به گوش جهان رساند و اعلام کرد کار لازم برای حمایت از آوراگان سوری در پی جنگ انجام نشده است.
جولی در سال 2014 از سوی ملکه الیزابت دوم نشان افتخار دریافت کرد. او در این سال روی صندلی کارگردانی فیلم شکسته نشده نیز نشست تا تصویری از یکی از کهنه سربازان جنگ جهانی دوم را ثبت کند.

آنجلینا جولی ، تولد 40 سالگی آنجلینا جولی

4.587
این مطلب مفید بود ؟789
برگرفته از آخرنیوز - / ک
وبگردی