اشتباه دکوراسیون
درست است دکوراسیونی که شما برای خانه خود انجام میدهید به پای چیدمان دکوراتورها نمیرسد اما اگر برخی اشتباهات دکوراسیونی را مرتکب نشوید خانه ای با چیدمان زیبا خواهید داشت.

5 اشتباه دکوراسیونی رایج

اگر میخواهید بدون کمک گرفتن از دکوراتورهای حرفه ای منزل تان را به زیبایی بچینید و دکوراسیون کنید بهتر است با بزرگترین اشتباهات دکوراسیونی آشنا شوید و هرگز آن ها را مرتکب نشوید. در این بخش از دنیای مد نمناک به بزرگترین اشتباهات دکوراسیون منزل میپردازیم که دکوراسیون خانه را زشت میکنند.

اشتباهات چیدمان منزل

اشتباهات دکوراسیون و چیدمان منزل

- یکی از اشتباهات بزرگ در دکوراسیون منزل این است که شیک بودن را به راحتی و آسایش ترجیح میدهیم، یعنی وسایل شیکی انتخاب میکنیم که اصلا راحت نیستند بهتر است وسایل منزل در عین شیک بودن راحت هم باشند مثلا مبلمانی انتخاب کنید که هم مدرن باشد و هم راحت. برخی خانواده ها مبلمان های سلطنتی و آنچنانی انتخاب میکنند که اصلا نمیتوانند راحت روی آن ها بنشینند.

- دکوراسیون خانه را فقط به وسایل کلی و مهم محدود نکنید هر خانه ای نیاز به جزئیات و وسایل جانبی هم دار منظور از جزئیات وسایل دکوری، تابلو، گل و گیاه و... دارد. این وسایل ریز و جزئی دکوراسیون تان را زیباتر میکنند.

ترفندهای دکوراسیون

ترفندهای دکوراسیون داخلی

- ترکیب کردن سبک ها در دکوراسیون منزل خوب است اما در صورتی که فقط دو سبک با هم ترکیب شوند، ترکیب بیش از حد سبک ها در دکوراسیون منزل ناهماهنگی ایجاد میکند.

- یکی یگر از اشتباهات دکوراسیونی این است که برخی افراد بدون در نظر گرفتن اندازه اتاق پذیرایی یا نشیمن شان مبلمان میخرند، خرید مبلمان بزرگ برای منزل کوچک اشتباه بزرگی است که نباید مرتکب شد.

دکوراسیون شیک منزل

دکوراسیون شیک منزل

- ترکیب کردن رنگ ها در دکوراسیون منزل خوب است به شرطی که 2 یا 3 رنگ را با هم ترکیب کنید، استفاده از ترکیب رنگ های متنوع در منزل باعث شلوغی و زشت شدن دکوراسیون میشود.

 

5 اشتباه کلی در دکوراسیون داخلی منزل + عکس

4.330
این مطلب مفید بود ؟264
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی