افزایش میل جنسی

میوه هایی برای افزایش میل جنسی

کد مطلب : 8440زمان مطالعه : 2 دقیقه
زوج هایی که برای برطرف کردن مشکل بی میلی جنسی خود در جستجوی راه حلی البته طبیعی هستند این بخش مجله سلامت نمناک را حتما دنبال کنند تا با یک خوراکی طبیعی به نتیجه برسند.

افزایش میل جنسی با مصرف این میوه ها

 

 وجود ماده ای به نام پلی فنول و آنتی اکسیدان در بدن موجب افزای گردش خون در دستگاه تناسلی می شود که به دنبال آن در تولید هورمون ها تسریع به وجود می اورد که این فاکتورها برای داشتن میل به رابطه جنسی و همچنان افزایش رضایت به خصوص در زنان امری مهم است.

میوه ای که این خواص و ویژگی ها را در خود دارد سیب است که شاید میوه ممنوعه بودن او به همین دلیل است . بارها محققان در پی سخنان بزرگان اسلام تحقیقاتی کرده اند و به نتایجی رسیده اند که اسلام در یک جمله آن را بیان کرده بود که این نمونه هم یکی از آنهاست.
 
علاوه بر سیب این میوه و سبزیجات درافزایش میل جنسی موثر هستند:
  
میوه هایی با ویتامین سی
میوه هایی مانند هلو - پرتقال - انگور و از این قبیل میوه ها که دارای ویتامین سی هستند یک محرک خوب برای افزایش میل جنسی محسوب می شوند.
 

آجیل

 فواید بینظیر مغز ها و دانه های روغنی

 
 
مغزها و دانه های روغنی:
از فواید این دانه ها هر چه بگوییم کم است چرا که از سلامت قلب تا پوست و مو و حالا هم افزایش میل جنسی و البته تقویت قوای جنسی  در تمام زمینه های سلامتی این دانه ها مفید هستند البته با رعایت  احتیاط و اعتدال در مصرف.
 
سبزیجات سبز برگ  
اسفناج و سایر سبزیجات سبز برگ به خصوص بروکلی برای افزایش و قوای میل جنسی موثر هستند.
محققان دانشگاه هاروارد بعد از انجام مطالعات بر روی 46000 مرد به نتیجه مثبت در عملکرد این مواد غذایی در افزایش میل جنسی پی بردند.
 
توت فرنگی

توت ها و تاثیر آن ها روی افزایش میل جنسی

 
 
توت ها و میوه های جنگلی:
رنگ قرمز همیشه در توصیف عشق و علاقه کاربرد داشته است این بار هم میوه ای با رنگ قرمز برای افزایش علاقه به داشتن یک رابطه جنسی سالم در میان زنان و مردان از سوی متخصصان دانشگاه روچستر پیشنهاد می شود.

میل جنسی ، میوه هایی برای افزایش میل جنسی

4.6485
این مطلب مفید بود ؟44639
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : نمناک /ن
وبگردی