تولد
مهران رجبی و علی دهکردی

بازگشت کیانوش عیاری با سریال 87 متر به تلویزیون

تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1399کد مطلب : 48259زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصویربرداری سریال 87 متر به کارگردانی کیانوش عیاری بعد از دو ماه توقف بخاطر کرونا از سر گرفته شد.

تصویربرداری سریال 87 متر آغاز شد

کیانوش عیاری کارگردان سریال روزگار قریب این روزها مشغول ساخت سریال جدیدی برای تلویزیون است که تصویربرداری آن بعد از توقف بیش از دو ماه به دلیل شیوع کرونا، دوباره از سر گرفته شد.

سریال 87 متر برای شبکه یک سیما در حال ساخت است و اولین مراحل ساخت آن سال 96 آغاز شد و بعد از مدتها توقف بار دیگر از سر گرفته شد.

آغاز مجدد تصویربرداری سریال 87 متر کیانوش عیاری

کیانوش عیاری کارگردان سرشناس کشورمان بعد از 13 سال دوری از تلویزیون با سریال 87 متر بار دیگر به تلویزیون بازمیگردد.

سریال 87 متر

پیش تولید و مراحل اولیه ساخت سریال 87 متر سال 96 آغاز شد اما به دلایل گوناگون و مشکلات مالی وقفه ای در مراحل ساخت این سریال شکل گرفت و شیوع ویروس کرونا هم شرایط خاصی را در جامعه حاکم کرد که گریبانگیر این سریال هم شد و باز هم وقفه ای چند ماهه در آخرین مراحل تصویربرداری سریال شکل گرفت.

حسین محب اهری

در خلاصه داستان سریال 87 متر آمده است:

علیرضا پوردّوّرانی به همراه همسر، 2 دختر و پسرش، خانه ای را از فروشنده ای به نام فرج ناصری خریداری می کنند اما روز اسباب کشی متوجه می شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است. محسن به همراه پسر، همسر و 2 دخترش صبح زودتر از پوردورانی ها به خانه رسیده اند و وسایلشان را در خانه گذاشته اند اما با رسیدن خانواده پوردورانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می شود....

علی دهکردی

بازیگران سریال 87 متر عبارتند از:

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، زنده یاد حسین محب اهری، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، سونیا سنجری، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی، سعید پیردوست، غزل شجاعی و... بازیگران سریال 87 متر را تشکیل میدهند.

سعید پیردوست

بازگشت کیانوش عیاری با سریال 87 متر به تلویزیون

1.73
این مطلب مفید بود ؟12
منبع : عکاس:نیما آقاکرمی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی