امیر آقایی
امیر آقایی در فیلم شنای پروانه و سریال آقازاده با نقش هایی متفاوت مقابل دوربین رفت و به همین بهانه نگاهی به این دو نقش او در سینما و نمایش خانگی خواهیم داشت.

نقش های متفاوت امیر آقایی

امیر آقایی بازیگر نقش های جدی این روزهای سینما، پدیده ای است که بازیگری را با ابراهیم حاتمی کیا از سال 1380 در سینما و تلویزیون آغاز کرد و در نزدیک به 20 سال فعالیت در نقش های زیادی مقابل دوربین رفت و خوش درخشید.

فیلم سینمایی شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت این روزها در سینماهای کشور در حال اکران است و از سویی دیگر سریال آقازاده با بازی او در حال پخش از نمایش خانگی است. به همین بهانه نگاهی به این دو نقش متفاوت او داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه ما باشید.

امیر آقایی در شنای پروانه

فیلم سنیمایی شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی رسول صدرعاملی چند روزی است که اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرده است.

امیر آقایی

این فیلم سینمایی برای اولین بار در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و به عنوان بهترین فیلم از نگاه تماشاگران انتخاب شد و امیر آقایی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای بازی در این فیلم کسب کرد.

امیر آقایی در شنای پروانه ایفاگر نقش هاشم است و با گریمی جدید و نقشی متفاوت مقابل دوربین این فیلم رفت و در واقع ایفاگر نقش گنده لاتی است که در جنوب شهر زندگی میکند و بعد از انتشار فیلمی از شنا کردن همسرش در استخر در فضای مجازی در پی گرفتن انتقام از توزیع کننده های فیلم برمی آید و در کنار جواد عزتی بازی های درخشانی را خلق کردند.

امیر آقایی

این نقش امیر آقایی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر مورد توجه داوران قرار گرفت و توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای او به ارمغان آورد.

امیر آقایی در فیلم شنای پروانه با بازیگرانی چون جواد عزتی، طناز طباطبایی، پانته آ بهرام، علی شادمان، مه لقا باقری، مهدی حسینی نیا، ایمان صفا، ناهید مسلمی، نیلوفر شهفری، نادر شهسواری، آبان عسکری و... همبازی بود.

امیر آقایی و جواد عزتی

امیر آقایی در سریال آقازاده

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی حامد عنقا کار جدید امیر آقایی در نمایش خانگی است که پخش آن به تازگی آغاز شده است.

امیر آقایی

امیر آقایی در سریال آقازاده ایفاگر نقش نیما بحری است که یک آقازاده است و به واسطه پول هرکاری را انجام میدهد و هیچکس حق مخالفت با او را ندارد.

بازی در سریال آقازاده تجربه ای متفاوت از فیلم شنای پروانه برای امیر آقایی است و آقای بازیگر که سال گذشته در نقش یک گنده لات خوش درخشیده بود این بار ایفاگر نقش یک رانتخوار اختلاسگر شده است و باید منتظر ماند و دید بازی او تا چه اندازه مورد توجه مخاطبان قرار میگیرد.

امیر آقایی

امیر آقایی در سریال آقازاده با بازیگران سرشناسی چون امین تارخ، مهدی سلطانی، کامبیز دیرباز، ثریا قاسمی، جمشید هاشم پور، سینا مهراد، امین حیایی، نیکی کریمی، لعیا زنگنه و... همبازی است.

شنای پروانه و آقازاده دو تجربه متفاوت امیر آقایی در دنیای هنر

513
این مطلب مفید بود ؟130
وبگردی