امیرحسین قهرایی
امیرحسین قهرایی کارگردان و طراح دوربین مخفی شب گذشته مهمان دورهمی شد و درباره شوخی با مهران مدیری و رامبد جوان و اتفاق تلخ زندگی اش صحبت کرد.

امیرحسین قهرایی مهمان دورهمی شد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 13 تیرماه 99 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت.

مهران مدیری در این برنامه میزبان امیرحسین قهرایی طراح و کارگردان دوربین مخفی بود و گفتگوی جذابی را با این هنرمند در این برنامه رقم زد.

ماجرای سرکار گذاشتن مهران مدیری توسط امیرحسین قهرایی

امیرحسین قهرایی کارگردان و طراح دوربین مخفی شب گذشته روبروی مهران مدیری نشست و درباره ساخت کارهای دوربین مخفی و شوخی با مهران مدیری، رامبد جوان و اتفاق تلخ زندگی اش صحبت کرد.

این کارگردان دوربین مخفی درباره سختی های ساخت دوربین مخفی و هزینه بر بودن این کار صحبت کرد و در بخش هایی از این گفتگو به شوخی که قرار بود با مهران مدیری انجام دهد اشاره کرد و گفت:من قرار بود یک دوربین مخفی با شما بگیرم و همه برنامه هایش هماهنگ شده بود، شما آن زمان یک بنز داشتید و من رفتم یک ماشین همان شکلی پیدا کردم و با فرهاد پسرت هماهنگ کرده بودیم و قرار بود که یک کامیون آجر روی آن ماشین خالی کنیم و تو به اشتباه فکر کنی که ماشین خودت است اما در میانه راه فرهاد جا زد و گفت پدرم اگر بفهمد ناراحت میشود و ما هم منصرف شدیم و به نظرم واقعا شوخی بدی بود و اگر این اتفاق برای خود من هم می افتد خیلی ناراحت میشدم.

مهران مدیری و امیرحسین قهرایی

شوخی امیرحسین قهرایی با رامبد جوان

امیرحسین قهرایی در ادامه صحبت هایش درباره شوخی با رامبد جوان گفت:من یکبار به برنامه خندوانه رامبد جوان رفتم و رامبد به من گفت که چرا با من شوخی نکردی و بعد از این برنامه تصمیم گرفتم با رامبد هم شوخی کنم.

این کارگردان دوربین مخفی درباره شوخی با رامبد جوان گفت:میدانستم که رامبد رانندگی نمیکند و راننده دارد و من با آن راننده هماهنگ کردم و تمرین کردیم و قرار بود که بین راه آن راننده برود و یک بسته از یک موتوری بگیرد و بعد از آن ما و پلیس سر راهشان بیاییم و راننده از رامبد خواهش کند که محموله را بگیرد و میخواستیم واکنش رامبد را ببینیم اما درست همان موقع که بسته را گرفت از ترس به بیرون از ماشین پرتاب کرد و ما هم برنامه را تغییر دادیم و اینگونه بود که در بی سیم گفتیم که از آقای رامبد جوان مواد گرفتیم و حالا معلوم شد که رامبد چرا اینقدر میخندد و رامبد عصبانی شده بود و وقتی من را دید گفت تو دیوانه ای!

مهران مدیری در ادامه به برنامه شوخی با ستارگان و شوخی هایی که در این برنامه انجام شد، اشاره کرد و امیرحسین قهرایی درباره این برنامه صحبت کرد و در ادامه درباره خصوصیات اخلاقی اسفندماهی ها که خودش هم متولد این ماه است گفت.

درگیری امیرحسین قهرایی سر ضبط یک دوربین مخفی

امیرحسین قهرایی در ادامه صحبت هایش درباره ساخت دوربین مخفی و برخورد مردم گفت و درباره درگیر شدن یک میوه فروش با آنها سر ضبط یک دوربین مخفی گفت و ادامه داد ما مقابل مغازه یک میوه فروشی بساط کرده بودیم و گیلاس 10 هزار تومانی را دو هزار تومان فروختیم و فروشنده آن مغازه هی نگاه میکرد و چیزی نمیگفت تا اینکه یک سنگ ترازو از او خواستیم و آن آقا عصبانی شد و گاری میوه ما را چپ کرد و برای اولین بار آنجا یک درگیری را تجربه کردیم.

این طراح دوربین مخفی در ادامه درباره واکنش های مختلف مردم در مقابل موضوعات مختلف در دوربین مخفی ها صحبت کرد و علت کم کاری اش را نداشتن اسپانسر عنوان کرد و درباره علت آغاز این کارش گفت:اوایل انقلاب به ایتالیا رفته بودم و حوصله ام سر رفته بود و در میدان اسپانیایی ها من روی پله ها نشسته بودم و دیدم یک آقای ژاپنی آمد و دوربینش را گذاشت روی 10 ثانیه و آمد بالا و منتظر ماند تا عکس بگیرد و من دنبال او راه افتادم و در تمام عکس ها پشت سر او بودم.

امیرحسین قهرایی

بزرگ ترین ترس زندگی امیرحسین قهرایی

امیرحسین قهرایی درباره بزرگ ترین ترس زندگی اش گفت:من خیلی از زلزله میترسم و ممکن است خودم را از بالکن به پایین پرتاب کنم و بخاطر ترس زیاد خودم آن برنامه زلزله را ساختم و خوشبختانه زلزله اخیر را اصلا متوجه نشدم و اگر میشدم واکنش بدی نشان میدادم.

علت تلخ فوت همسر امیرحسین قهرایی

امیرحسین قهرایی در ادامه صحبت هایش درباره تلخ ترین اتفاق زندگی اش گفت:تلخ ترین اتفاق زندگی من فوت همسرم بود که بعد از دست رفتن سرمایه ام اتفاق افتاد، من سال 91 خانه ام را فروختم و یک خانه پیش خرید کردم و دو سال بعد متوجه شدم که آن فردی که به او پول داده بودم کلاهبردار از آب درآمد و فرار کرد و پولم را از دست دادم و همسرم بعد از شنیدن این ماجرا سکته کرد و درگذشت.

این فیلمساز و کارگردان در بخش های پایانی برنامه به شرایط سختی که کرونا این روزها برای همه ما رقم زده است اشاره کرد و درباره ساخت فیلم صحبت کرد.

ماجرای دوربین مخفی رامبد جوان و شوخی با بنز مهران مدیری

3.657
این مطلب مفید بود ؟4116
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی