بهنوش طباطبایی

بازیگران زن ایرانی که با گذر زمان جذاب تر شدند + تصاویر

کد مطلب : 13183تعداد نظرات : 3 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از بازیگران زن ایرانی با گذر زمان تغییرات زیادی در چهره شان به وجود آمد و به جذابیت هایشان اضافه شد، در ادامه این مطلب عکس هایی از هنرمندانی که با گذر زمان جذاب تر شدند را مشاهده میکنید.

بازیگران زن ایرانی که با گذر زمان جذاب تر شدند

گذر زمان و تغییر چهره انسانها، اتفاقی انکارناپذیر است که همه ما در زندگی با آن مواجه میشویم. اما تاثیری که گذر زمان روی چهره افراد میگذارد همیشه هم بد نیست و بسیاری از افراد با گذر زمان و افزایش سن جذاب تر میشوند.

بازیگران زن ایرانی نمونه بارزی برای این موضوع هستند، برخی از آنها با افزایش سن و پا گذاشتن به دهه های سوم و بیشتر زندگی اشان، چهره جذابتری دارند.

اگر علاقه مند به دیدن تصاویر بازیگران و چهره های مشهوری هستید که با گذر زمان جذابتر شده اند تا پایان این مطلب با ما باشید.

بازیگران زن ایرانی که به مرور زمان جذاب تر شدند

بهنوش طباطبایی یکی از بازیگران زن سینما و تلویزیون کشورمان است. تغییر چهره او در طول سالهای فعالیش یکی از محسوس ترین تغییرات بود که با مقایسه عکس های او در سالهای ابتدایی فعالیتش و امروز کاملا قابل درک است.

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی در گذر زمان

فاطمه گودرزی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان را اگر با تصاویر گذشته او مقایسه کنیم به خوبی متوجه جذابیت بیشتر چهره او نسبت به گذشته می شویم.

فاطمه گودرزی

تغییرات چهره فاطمه گودرزی در طول زمان

فریبا کوثری بازیگر مشهور کشورمان از سال 1367 فعالیت خود را آغاز کرد و نقشهای ماندگاری در سریال مختارنامه و معصومیت از دست رفته به جای گذاشت. گذر زمان باعث جذابیت بیشتر او شده است.

فریبا کوثری

 فریبا کوثری در طول زمان

نیوشا ضیغمی یکی دیگر از چهره های مشهور سینمایی است که با سریال در چشم باد وارد عرصه بازیگری شد. با مقایسه تصویری از او در این سریال و عکسهای جدیدش می توان گفت که این بانوی بازیگر با گذر زمان جذاب تر شده است.

نیوشا ضیغمی

تغییر چهره محسوس نیوشا ضیغمی

کتایون ریاحی یکی دیگر از هنرمندانی است که با گذر زمان جذاب تر شد و با نگاهی به عکسهای قدیمی او می توان به این موضوع پی برد. بازی در نقش جوانی و پیری زلیخا در سریال یوسف پیامبر بخاطر چهره خاص خانم بازیگر یکی از جذاب ترین نقش های این بانوی هنرمند بود.

کتایون ریاحی

کتایون ریاحی و تغییر چهره اش در گذر زمان

طناز طباطبایی یکی دیگر از هنرمندانی است که چهره او جذابتر از قبل نشان داده می شود . این بانوی هنرمند کشورمان سال 79 برای اولین بار جلوی دوربین رفت و با بازی های درخشان در سینما و تلویزیون شناخته شد.

طناز طباطبایی

عکسی از طناز طباطبایی در گذر زمان

فریبا نادری هنرمند کشورمان برای اولین بار در سریال مروارید سرخ مقابل دوربین رفت و با وجود افزایش سن، گذر سالها تاثیر مثبتی بر جذابیت او افزوده است.

فریبا کوثری

فریبا نادری در گذر زمان

بهنوش بختیاری هنرمند دیگری است که اگر عکس های قدیمی او را با عکس های امروزش مقایسه کنید به خوبی متوجه تغییر چهره اش می شوید. 

بهنوش بختیاری

تاثیر گذر زمان در چهره بهنوش بختیاری

بهاره رهنما یکی از بازیگران زن سینما و تلویزیون  که گذر زمان تغییرات زیادی در چهره او ایجاد نکرده است اما نسبت به سالهای ابتدایی حضورش در دنیای هنر جا افتاده تر و جذاب تر شده است.

بهاره رهنما

بهاره رهنما هر روز جذاب تر از دیروز

ترانه علیدوستی یکی دیگر از بازیگران کشورمان است که نسبت به سالهای ابتدایی حضورش در دنیای هنر جا افتاده تر و جذاب تر شده است.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی و تغییر چهر او در گذر زمان

نیکی کریمی یکی از بازیگران شاخص در این زمینه است. این بانوی هنرمند دچار تغییرات ظاهری زیاد نشده است اما هر روز جذاب تر و جوانتر از قبل میشود و همین موضوع برای بسیاری از طرفدارانش قابل توجه است.

نیکی کریمی

 نیکی کریمی هم با گذر زمان جذاب تر شد

ویشکا آسایش را اغلب با نقش قطام در سریال امام علی(ع) به خاطر می آورند. این هنرمند با وجود ورود به پنجاه سالگی همچنان چهره جذابی داشته و مانند بسیاری از بازیگران، تغییرات محسوس را در چهره خود دارد.

ویشکا آسایش

 تاثیر گذر زمان بر چهره ویشکا آسایش

رزیتا غفاری بازیگر سیما و تلویزیون که فارغ التحصیل کارگردانی است برای اولین بار در سریال در پناه تو در سال 1373 مقابل دوربین قرار گرفت. تغییرات محسوس چهره این بازیگر، جذاب تر شدن او را نشان می دهد.

رزیتا غفاری

تغییرات چهره رزیتا غفاری در گذر زمان

مهتاب کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون برای اولین بار در سریال مردان آنجلس در سال 1375 نقش آفرینی کرد. مهتاب کرامتی در گذر زمان، تغییرات زیادی را نداشته و جذابی او روز به روز بیشتر می شود.

مهتاب کرامتی

 تغییرات مهتاب کرامتی در طول زمان

هانیه توسلی بازیگر پر کار این روزها برای اولین بار در فیلم شام آخر مقابل دوربین رفت و با سریال سیب ممنوعه به شهرت رسید. این بازیگر تغییرات محسوسی را در طی سالها داشته و جذابتر از قبل شده است.

هانیه توسلی

تغییرات هانیه توسلی در طول زمان

شبنم قلی خانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه تدریس در دانشگاه را نیز دارد بزیگری است که با چهره ای معصوم برای اولین بار در نقش مریم مقدس دیده و شهرت یافت. او در طول سالهای فعالیت خود، با وجود تغییرات زمانی، جذابتر از گذشته به نظر می رسد.

شبنم قلی خانی

 تغییرات چهره شبنم قلی خانی در گذر زمان

یکتا ناصر بازیگر مشهور دیگر ایرانی است که در طول سالهای فعالیت خود و گذر زمان جا افتاده و جذاب تر به نظر می رسد. یکتا ناصر همسر منوچهر هادی، کارگردان سینما و تلویزیون است.

یکتا ناصر

یکتا ناصر از گذشته تا به امروز

پرستو صالحی هنرمند دیگر کشورمان  که با فیلم چشمهایش در سال 1378  فعالیت بازیگری خود را آغاز کرد و فیلم تخته گاز، آخرین حضور او در عرصه سینما است با گذر زمان تغییرات محسوسی در چهره او قابل مشاهده است.

پرستو صالحی

 تغییرات پرستو صالحی در طی سالها

بازیگران زن ایرانی ، تغییر چهره بازیگران زن ایرانی با گذر زمان

4230
این مطلب مفید بود ؟18545
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
3 نظر به ثبت رسیده است
حمید1400-04-29
این حجم آرایش و گریم و ... روی یک پیرزن زشت هم انجام بدند از اینها خیلی قشنگتر و جذابتر میشن دلیلش هم اینه که اینها در اوج جوانی با کمی آرایش این همه زشت و بدریخت بودند اونوقت بعد از مثلا 30 سال که مسن تر و پیرتر شدند چهره اشون تازه قابل دیدن شده. (باور کنید قصد تخریب ندارم بلکه فقط خواستم حقیقت موضوع رو بیان کرده باشم)
231
اکرم ب1400-03-09
فقط نیکی کریمی . خب معلومه با عمل جراحی و آرایش هر کسی جذاب تر میشه
1072
محبوبه. ش1399-12-26
هیچ کدام جذاب تر نشدند بلکه آرایش هاشون غلیظ تر شده و جراحی زیبایی روی صورتشان انجام دادند. اگر آرایش ها شون پاک بشه متوجه تغییرات در چهره آنها بر اثر گذشت زمان میشیم.
2673
وبگردی