ایسوس
نمایندگی ایسوس مرکزی تخصصی است که در آن کلیه خدمات پس از فروش و همچنین فروش محصولات کمپانی ایسوس انجام می شود. این مرکز تخصصی تنها مکانی است که می توان برای دریافت خدمات مربوط به وارانتی و گارانتی از آن کمک گرفت. در ادامه با بهترین نمایندگی ایسوس در ایران آشنا می شویم.

نمایندگی محصولات ایسوس در ایران

نمایندگی ایسوس مرکزی است که در آن می توان خدمات پس از فروش محصولات کمپانی ایسوس را دریافت کرد. کمپانی ایسوستک یا همان ایسوس، یکی از غول های تجهیزات الکترونیک در دنیا شناخته می شود و محصولات مختلفی را روانه بازار جهانی می کند. دفتر مرکزی این شرکت در تایپه پایتخت کشور تایوان قرار دارد این شرکت به وسیله تجهیزات الکترونیک با کیفیت در حوزه رایانه شهرت یافت و امروزه به عنوان یکی از پرفروش ترین و بهترین برندهای بازار جهانی، و همچنین بازار محصولات الکترونیک ایران شناخته می شود.

هر ساله میلیون محصول الکترونیکی مختلف با آرم و برند شرکت ایسوس در دنیا به فروش می رسند که تمامی آنها به دلایل مختلف پس از یک دوره کاری نیاز به دریافت خدمات پشتیبانی دارند و به همین دلیل مراکزی در کشورهای مختلف راه اندازی شده که با نام نمایندگی ایسوس، و خدمات پس از فروش آن فعالیت دارند. این نمایندگی بهترین مراکزی هستند که می توان خدمات مورد نظر را از آنها دریافت کرد.

لوگو ایسوس

در نمایندگی ایسوس چه خدماتی ارائه می شود؟

نمایندگی ایسوس یک مرکز خدماتی است که در آن می توان کلیه خدمات مربوط به محصولات ایسوس را دریافت کرد. عمومی ترین خدماتی که افراد از این شرکت ها دریافت می کنند، خدمات مربوط به حوزه گارانتی و وارانتی است. گارانتی در واقع ضمانتنامه و سندی است که تولید کننده در مورد دستگاه و کیفیت آن ارائه می دهد و در صورت بروز هر گونه ایرادی در یک دوره معین تولید کننده می بایست از طریق نمایندگی های خود تعمیرات دستگاه و یا حتی تعویض آن را انجام دهد.

به همین دلیل می توان برای استفاده از خدمات گارانتی و همچنین تعمیرات دیگر دستگاه که در حوزه گارانتی نیست به نمایندگی ایسوس مراجعه کرد. در حالت کلی برای استفاده از خدمات تعمیراتی محصولات ایسوس، کمک گرفتن از مراکز تخصصی ایسوس یا همان نمایندگی ها بهترین گزینه است. در این مراکز تعمیرکارانی وجود دارند که به صورت تخصصی در زمینه محصولات ایسوس فعالیت دارند و به همین دلیل می توانند با دانش بالاتر و اشراف بهتری امورات تعمیراتی محصولات ایسوس را انجام دهند.

نمایندگی ایسوس همچنین بهترین مرکز برای تهیه و خرید محصولات شرکت ایسوس است. در این مراکز می توان انواع محصولات ایسوس شامل قطعات کامپیوتری، لپ تاپ، تلفن همراه و لوازم جانبی کامپیوتر را با قیمت فوق العاده مناسب و همچنین گارانتی یا وارانتی معتبر خریداری کرد. نمایندگی ایسوس مرکزی است که کلیه فعالیت های خدماتی آن با همکاری و یا نظارت شرکت ایسوس و نمایندگان آن در منطقه انجام می شود.

نمایندگی ایسوس بهترین مرکز برای دریافت مشاوره در مورد محصولات ایسوس است. نمایندگی رسمی ایسوس می تواند به شما در مورد یکی از محصولات این شرکت جامع ترین اطلاعات ممکن را ارائه دهد. به همین دلیل اگر شما قصد خرید یکی از محصولات نو و یا دست دوم این شرکت را از افراد غیر داشته باشید، می توانید برای کسب مشاوره قیمتی و غیره از کارشناسان نمایندگی ایسوس کمک بگیرید. همچنین نمایندگی ایسوس مرکزی معتبر برای تهیه قطعات تولیدی این کمپانی برای محصولات مختلف آن است. شما با کمک این مراکز می توانید محصولات اصل را خریداری کنید.

نمایندگی ایسوس

بهترین نمایندگی ایسوس چه ویژگی هایی دارد؟

نمایندگی ایسوس به عنوان مرکز رسمی خدمات کمپانی ایسوس باید تمامی فاکتورها لازم برای رضایت مشتری را داشته باشد. اولین شاخصه نمایندگی معتبر داشتن گواهی فعالیت حرفه ای است. امروزه مراکز متعددی به عنوان نمایندگی رسمی ایسوس در ایران فعالیت دارند و در واقع تعدادی از آنها فاقد گواهی کاری معتبر هستند و فعالیت آنها مورد تایید نمایندگان رسمی ایسوس در ایران نیست.

یکی دیگر از شاخصه های یک نمایندگی معتبر داشتن کادری متخصص و حرفه ای است. پرسنل یک نمایندگی ایسوس علاوه بر داشتن شخصیت اخلاقی و کاری، باید از دانش و تخصص کافی نیز برخوردار باشند تا بتوانند تمامی نیازهای مشتریان را به بهترین نحو برآورده نمایند. برای مثال در بعضی از نمایندگی های برندهای مختلف مشاهده می شود که تعمیرات به صورت اصولی انجام نمی شود و یک فرد برای تعمیرات خود باید چندین مرتبه مراجعات خود را انجام دهد، که این موضوع نارضایتی مشتریان و کاهش اعتبار نمایندگی را در پی دارد.

لپ

نمایندگی ایسوس مرکزی است که باید در آن تا حد امکان نیازهای تعمیراتی مشتریان به وسیله خدمات گارانتی و وارانتی، و یا اینکه بر اساس بهترین تعرفه انجام شود. متاسفانه گاها مشاهده می شود برخی مراکز برای کسب سود بیشتر از پذیرفتن خدمات گارانتی به نحوی شانه خالی می کنند و یا اینکه امورات تعمیراتی مشتریان را به بهانه تخصصی بودن با نرخ بالایی انجام می دهند که این موارد خلاف قوانین و متناقض با ویژگی های یک نمایندگی معتبر و حرفه ای است.
همچنین متعهد بودن یکی از ویژگی های مهم یک نمایندگی معتبر است و این مراکز باید بتوانند لوازم تعمیراتی مشتریان را ضمن رعایت امانت داری در مورد مقرر تعمیر و تحویل دهند.
نمایندگی ایسوس باید تا حد امکان در زمینه فروش محصولات و قطعات نیز فعال باشد و خریداران بتوانند با دستی باز محصولات مورد نیاز خود را از این مراکز انتخاب و خرید نمایند.

نمایندگی ایسوس در ایران

نمایندگی ایسوس در شهرهای مختلفی از ایران وجود دارد که معمولا همه آنها تحت نظارت یک مرکز خاص فعالیت دارند. بزرگترین نمایندگی شرکت ایسوس در تهران است. نمایندگی ایسوس تهران به عنوان یک مرکز کاملا تخصصی کار فروش، تعمیرات و خدمات پس از فروش کلیه محصولات شرکت ایسوس را انجام می دهد.
برای مثال می توان از طریق این نمایندگی معتبر انواع لپ تاپ، تبلت، گوشی تلفن همراه و سایر قطعات تولیدی توسط شرکت ایسوس را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر دریافت کرد.
 
همچنین این مرکز تخصصی در زمینه تعمیرات انواع محصولات شرکت ایسوس نیز فعالیت دارد، و می توان با اطمینان خاطر امورات تعمیراتی خود را به این نمایندگی رسمی ایسوس واگذار کرد. این مرکز تخصصی برای کلیه امور خود از جمله امورات تعمیراتی، از بهترین کارشناسان فعال در این حوزه و همچنین بهترین تجهیزات تعمیراتی استفاده می کند.
نمایندگی ایسوس تهران در زمینه تامین قطعات کلیه محصولات شرکت ایسوس نیز فعال است و کلیه متقاضیان این قطعات می توانند برای خرید خرده و عمده خود به این مرکز تخصصی مراجعه نمایند. شما برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین آگاهی با سایر خدمات این مجموعه می توانید به وب سایت رسمی بزرگترین نمایندگی ایسوس در ایران به آدرس اینترنتی www.asustehran.com مراجعه نمایید.

نمایندگی ایسوس در ایران

56
این مطلب مفید بود ؟60
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی