دریافت شبا بانک آینده

دریافت شماره “شبا بانک آینده”

کد مطلب : 78967زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک آینده هستید و تصمیم به دریافت شبا بانک آینده دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه دریافت شماره “شبا بانک آینده” آشنا خواهید شد.

آموزش دریافت شماره شبا بانک آینده

شماره شبا یکی از شماره های مهم برای عملیات کارت به کارت البته از طریق ساتنا و پایا می باشد که حاوی 26 کارکتر اعم از حروف و اعداد است که برای هر حساب بانکی متفاوت می باشد. از این رو اگر شما چند حساب بانکی دارید، به ازای هر یک از حساب هایی که دارید، یک شماره شبا خواهید داشت که برای دریافت این شماره می توانید هم بصورت حضوری و هم بصورت غیرحضوری اقدام کنید که روش غیر حضوری بسیار سریع و آسان می باشد و در روش حضوری باید چند ساعتی را وقت بگذارید.

اما این در حالی است که بر روی برخی از کارت های بانکی شماره شبا درج می شوند و در کارت های صادره از بانک آینده، اکثرا شماره شبا بر روی کارت ها درج می شوند و در برخی دیگر از کارت های بانکی درج نمی شوند. از این رو اگر بر روی کارت بانک آینده شما این شماره درج نشده است، جای نگرانی نیست چرا که شما می توانید خیلی ساده و آسان و با استفاده از شماره حساب اقدام به دریافت شماره شبا بانک آینده کنید. به همین دلیل در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با طریقه گرفتن شبا بانک آینده آشنا خواهیم کرد. همراه ما باشید.

در قدم اول باید وارد سامانه شماره شبا بانک آینده شوید که اصلی ترین مرجع برای دریافت شماره شبا برای حساب های بانک آینده می باشد که با کلیک بر روی لینک ذیل می توانید وارد شوید.

قدم دوم؛ کمی به سمت پائین اسکرول کنید تا به بخش وارد کردن شماره حساب برسید. در این قسمت شما باید شماره حساب بانک آینده خود را در کادر خالی وارد کنید و سپس کد امنیتی را در کادر دوم وارد کنید و توجه داشته باشید که اطلاعات وارد شده صحیح باشند.

شبا بانک آینده

قدم سوم؛ اینک گزینه «ارسال درخواست» را انتخاب نمائید و در صورت صحت اطلاعات، شما می توانید در کسری از زمان شماره شبا بانک آینده خود را دریافت کنید.

شبا بانک آینده ، آموزش دریافت شماره شبا بانک آینده

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : شماره شبا
وبگردی