بهرنگ توفیقی و ثریا قاسمی
به بهانه آغاز پیش تولید سریال افرا ساخته جدید بهرنگ توفیقی مروری بر سریال های پربیننده این کارگردان در تلویزیون خواهیم داشت.

سریال های بهرنگ توفیقی در تلویزیون و نمایش خانگی

بهرنگ توفیقی کارگردان سرشناس تلویزیون را همه اهالی تلویزیون با سریال های پربیننده اش به خوبی می شناسند. این کارگردان کشورمان در جدیدترین تجربه کارگردانی اش ساخت سریالی برای شبکه یک سیما را برعهده گرفت.

افرا ساخته جدید بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی مشترک محمدکامبیز دارابی و مجید مولایی وارد مرحله پیش تولید شد و درامی اجتماعی و خانوادگی است که برای شبکه یک سیما ساخته میشود.

مروری بر سریال های بهرنگ توفیقی

به بهانه ساخت سریال جدید بهرنگ توفیقی مروری بر سریال های تلویزیونی این کارگردان خواهیم داشت.

سریال آقازاده

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا سریال جدیدی از بهرنگ توفیقی است که این روزها در شبکه نمایش خانگی در حال پخش است.

آقازاده اولین سریال بهرنگ توفیقی در نمایش خانگی است و که درباره تفاوت زندگی دو آقازاده است و ستاره هایی چون نیکی کریمی، امیر آقایی، مهدی سلطانی، امین تارخ، امین حیایی، کامبیز دیرباز، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، سینا مهراد و... در آن به ایفای نقش پرداختند.

جمشید هاشم پور و بهرنگ توفیقی

سریال پدر

پدر یکی از سریال های بهرنگ توفیقی است که ماه رمضان سال 97 از شبکه دو پخش شد و مورد استقبال قرار گرفت. این سریال درباره پسری مذهبی به نام حامد است که دلباخته دختری به نام لیلا میشود و این عشق زندگی آن دختر را به طور کامل تغییر میدهد.

این سریال بهرنگ توفیقی یکی از سریال های پربیننده او بود که بازیگرانی چون لعیا زنگنه، مهدی سلطانی، سینا مهراد، ریحانه پارسا، بیژن امکانیان، مجید مشیری و... در آن به ایفای نقش پرداختند.

مهدی سلطانی و بهرنگ توفیقی

سریال زیر پای مادر

زیر پای مادر سریال دیگری به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی زینب تقوایی بود که ماه رمضان سال 96 از شبکه یک سیما پخش شد.

این سریال بهرنگ توفیقی با بازی کامبیز دیرباز، بهناز جعفری، پریوش نظریه، مهدی سلطانی، آتیلا پسیانی، بهزاد فراهانی، مریم بوبانی و... یکی دیگر از سریال های پربیننده ای بود که از این کارگردان در تلویزیون پخش شد.

بازیگران زیر پای مادر

سریال پشت بام تهران

سریال پشت بام تهران کار دیگری از بهرنگ توفیقی با سعید نعمت الله و زینب تقوایی است که سال 94 از شبکه یک سیما پخش شد و باز هم مورد استقبال خوبی از سوی مردم قرار گرفت.

کامبیز دیرباز، آزاده صمدی، ثریا قاسمی، سام درخشانی، اندیشه فولادوند، لیندا کیانی، لعیا زنگنه، بهزاد فراهانی، مجید واشقانی و... در این سریال با بهرنگ توفیقی همکاری کردند.

بهرنگ توفیقی و مجید واشقانی

سریال انقلاب زیبا

سریال انقلاب زیبا به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی حامد عنقا یکی دیگر از سریال های بهرنگ توفیقی بود که سال 93 از شبکه یک سیما پخش شد.

این سریال بهرنگ توفیقی ماجرای دختر و پسری به نام زیبا و حامد است که در دو خانواده متفاوت بزرگ شده اند و در تدارک مراسم ازدواجشان هستند که اتفاقات غیر منتظره ای برایشان رخ میدهد.

بازیگرانی چون علیرضا کمالی، آتیلا پسیانی، آزاده صمدی، فریبا کوثری، اکبر معززی و... در این سریال به ایفای نقش پرداخت.

سریال انقلاب زیبا

سریال های بهرنگ توفیقی از پشت بام تهران تا آقازاده

25
این مطلب مفید بود ؟23
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی