ادل و سحر قریشی
ادل خواننده بریتانیایی که به چاق بودن معروف بود چندی پیش با انتشار عکس هایی در فضای مجازی از کاهش وزن بسیار زیاد خود خبر داد.

پس از جنجال رژیم لاغری ادل، این ویدیو از سحر قریشی خبرساز شد

چند ماه پیش بود که انتشار عکس های جدید ادل، خواننده خوش صدای بریتانیایی، طوفانی در شبکه های اجتماعی به راه انداخت. ادل که با وجود صدای افسانه ای و چهره ی زیبا از اضافه وزن رنج می برد با تکیه بر استعداد ذاتی و تلاش فراوان توانست به یکی از محبوب ترین خواننده های دنیا تبدیل شود اما این بار لاغری خیره کننده ی او بود که نام ادل را بر سر زبان ها انداخت.

پس از انتشار عکس ها، بسیاری گمانه زنی ها بر انجام عمل های جراحی پرهزینه تاکید داشتند اما خیلی زود مشخص شد ادل توانسته با تکیه بر یک رژیم خاص غذایی و ورزش وزن کم کند.هفته گذشته اما نام سحر قریشی با رژیم لاغری بر زبان ها افتاد. وقتی انتشار یک ویدیوی بامزه فاش کرد که سحر قریشی از رژیم لاغری بهاره غفاری استفاده می کند تا تناسب اندام خود را حفظ کند.

در گزارشی که درباره رژیم لاغری در سایت بهاره غفاری منتشر شده است:وزن ایده ال، تناسب اندام بهتر، شادابی پوست و رسیدن به سلامت عمومی مطلوب از اهداف و دستاوردهای سحر قریشی برای استفاده از رژیم لاغری بهاره غفاری ذکر شده است.

بطور دقیق مشخص نیست سحر قریشی از چه رژیم غذایی بهره می برد، این ابهام احتمالا به دلیل محرمانگی قابل درک است اما سایت رژیم غذایی بهاره غفاری عملکرد راحتی دارد که طبق آن رژیم غذایی هر فرد با استفاده از مشخصاتی که در یک فرم آنلاین از هر فرد دریافت می شود برنامه ریزی و در اختیار او قرار می گیرد.

سحر قریشی و بهاره غفاری

حتما شما هم می دانید که رژیم غذایی فقط برای لاغری نیست. رژیم های غذایی اهداف متفاوتی را دنبال می کنند لاغری، چاقی، تناسب اندام، رژیم ورزشی و افزایش عضلات و رژیم برای مهار بیماری های متابولیک نظیر دیابت و چربی خون، رژیم های کودکان و نوجوانان برای افزایش قد و رشد بهتر بدن همه از انواع رژیم های غذایی هستند اما هدف هر رژیمی در درجه اول باید سلامت بدن باشد.

در مورد رژیم غذایی ادل نیز طبق اطلاعات منتشر شده از رژیم غذایی «سیرت فود» استفاده شده است. دو متخصص تغذیه مشهور که در یک باشگاه خصوصی در انگلستان کار می کنند، رژیم سیرت فود را معرفی کردند. آنها این رژیم غذایی را به عنوان یک رژیم غذایی متحول کننده و برنامه سلامتی تبلیغ کردند که با فعال کردن «ژن لاغری» عمل می کند.

این رژیم غذایی بر اساس تحقیقات در مورد سیرتوئین ها (SIRTs) معرفی شد. سیرتوئین ها، گروهی از هفت پروتئین موجود در بدن هستند که عملکردهای مختلفی از جمله سوخت و ساز بدن، التهاب و طول عمر را منظم می کنند. ممکن است برخی از ترکیبات گیاهان طبیعی قادر باشند سطح این پروتئین ها در بدن را افزایش دهند و غذاهای حاوی این مواد را «سیرت فود» می نامند. مواد غذایی نظیر زردچوبه، کرفس، کلم کیل، قهوه، بلوبری، پیاز، توت فرنگی و روغن زیتون در رژیم لاغری ادل کاربرد داشته اند.

به یاد داشته باشید برنامه های تناسب اندام و افزایش یا کاهش وزن، رژیم لاغری، رژیم چاقی، ورزش و سایر مراقبت هایی که برای تناسب اندام تجویز می شود در بسیاری از موارد می تواند آسیب های دایم یا موقتی به چهره یا بدن فرد وارد کند. ضعف و خستگی عمومی، ریزش مو، چروک شدن پوست و سایر عوارض ناشی از تغییر متابولیسم بدن در صورت استفاده از رژیم غذایی نامناسب غیراصولی عوارضی متداول هستند. از این رو تخصص و مهارت یک متخصص تغذیه نظیر بهاره غفاری در برنامه ریزی رژیم های غذایی تناسب اندام برای هر فردی و هر نوع رژیمی از اهمیت بالایی برخوردار است.
 

رژیم لاغری از ادل تا سحر قریشی

3.1114
این مطلب مفید بود ؟7143
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی