دستگاه ضد عفونی کننده
با توجه به نیاز فعلی افراد برای مقابله با کرونا و رعایت اصول بهداشتی شرکت آی ناین دستگاهی را تولید کرده مه بدون تماس دست , دست های شما را ضدعفونی کنند.

دستگاه ضدعفونی کننده دست برای جلوگیری از کرونا

بر اساس گزارش واحد تحقیقات آی ناین؛ در راستای مقابله با ویروس کرونا یکی از محصولاتی که نیاز به آن بیش از پیش احساس گردید، دستگاهی بود که بدون تماس دست، دست های مراجعه کنندگان را ضد عفونی کند. در این خصوص بسیاری از شرکت های دانش بنیان و تولید کننده های قوی دست به کار شده و محصولاتی را روانه بازار کردند که پاسخگوی این نیاز باشد و یکی از آنها نیز دستگاه های ضد عفونی کننده بود. 

همانطور که بسیاری از تحقیقات نشان داده است، ویروس کرونا از طریق لمس اجسام آلوده و سپس دست زدن به چشم، دهان و بینی انتقال می یابد. راهکار موثر در جلوگیری از شیوع و انتقال این بیماری شست و شوی مداوم و ضد عفونی کردن دست هاست. دستگاه ضد عفونی کننده دست محصولی است که دقیقاً به همین منطور تولید شده است. 

دستگاه ضد عفونی کننده دیواری با نصب روی دیوار و پر کردن ماده ضد عفونی کننده درون مخزن آن و سپس وصل کردن آن به برق آماده به کار خواهد بود. نحوه عملکرد آن به این صورت است که بوسیله حسگر چشمی واقع در زیر دستگاه و با حضور دست زیر آن پمپ فعال شده و مایع ضد عفونی کننده را به بیرون اسپری می کند.

مدت زمان اسپری کردن مایع ضد عفونی کننده و همچنین حجم مخزن بسته به نوع و مدل دستگاه ضد عفونی کننده متغیر است.

دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک از نوع دیواری، محصولی است که علاوه بر عملکرد کاملاً موثر، تماس دست آلوده با دستگاه را به صفر می رساند و لذا مصرف کننده ها نیازی به دست زدن به دستگاه ندارند.

کاربرد دستگاه ضد عفونی کننده دست دیواری :

این دستگاه در تمامی اماکنی که عبور مرور افراد در آن زیاد است، توصیه می شود. اماکنی مانند مدارس، ادارات، باشگاه های ورزشی، رستوران ها، فروشگاه ها، آرایشگاه، مطب پزشکان و دندان پزشکی و ... اماکن شلوغی هستند که اگر رعایت موارد اینچنینی مانند ضد عفونی کردن دست و تصفیه هوا در آن صورت نگیرد، می تواند باعث شیوع هرچه بیشتر این ویروس خطرناک در کشور شود. 

مزیت دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک دست دیواری نسبت به برخی مدل های دیگر مانند دستگاه پدالی ضد عفونی کننده این است که می توان آن را در هر ارتفاعی به دیوار نصب کرد. به عنوان مثال در مدارس ابتدایی که معمولاً قد دانش آموزان کوتاه است، استفاده از دستگاه های ایستاده با قد ثابت چالشی است که امکان استفاده بهینه از این دستگاه ها را با مشکل مواجه می کند اما در نوع دیواری می توان آن را در ارتفاع مناسب نصب کرد.

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک مدل دیواری :

این دستگاه ها بسته به حجم مخزنی که دارند و متریال مورد استفاده قیمت های متنوعی دارند که معمولاً قیمت آنها از حدود 1 میلیون تومان شروع شده و به بالاتر قیمت دارند. این دستگاه ها به مراتب قیمت پایین تری نسبت به مدل های ایستاده دارا می باشند.

دستگاه ویروس زدای دیواری عرضه شده توسط مجموعه آی ناین :

این محصولات عرضه شده توسط مجموعه آی ناین بین 6 ماه تا یکسال گارانتی داشته و در پایین ترین قیمت به همراه خدمات پس از فروش و پشتیبانی عرضه می گردند. از آنجایی که سلامتی هموطنان در این دوره که ویروس کرونا آن را به خطر انداخته است برای این مجموعه بسیار حائز اهمیت است، محصولاتی کاملاً با کیفیت و موثر توسط این مجموعه برای مصرف کنندگان تدارک دیده شده است که از انواع دستگاه تصفیه هوا گرفته تا دستگاه های ضد عفونی کننده موبایل، دست و سبزیجات در آن جای دارند. 

توصیه مکرر تمامی مسئولین پزشکی و متخصصین این امر در خصوص همه گیری ویروس کرونا استفاده از دستکش و ماسک در اماکن عمومی و شست و شوی مدوام دست ها است. یکی از راهکار های جایگزین شست و شوی دست، استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده دست است که در مکان هایی که امکان دسترسی به سرویس های بهداشتی جهت شست و شوی دست وجود ندارد، بسیار موثر است.

برخی از محصولات ضد عفونی کننده دست دیواری عرضه شده توسط آی ناین :

دستگاه ضد عفونی کننده دیواری مدل I9-03 :

دستگاه ضد عفونی کننده دیواری
این دستگاه با حجم مخزن 1 لیتر و و سنسور چشمی را شاید بتوان مقرون به صرفه ترین محصول در این دسته بندی جای داد. عملکرد دستگاه به شکل کاملا" اتوماتیک و قرار دادن دست در زیر سنسور چشمی آن بوده و به مدت 1 ثانیه محلول ضد عفونی کننده را به بیرون اسپری می کند. برد الکتریکی دستگاه به شکل دقیق برنامه نویسی شده و نازل آن ضد چکه و نشتی است. 
LED های دستگاه نیز علاوه بر روشنایی، وضعیت دستگاه را نمایش می دهند. 
این محصول با 6 ماه گارانتی توسط مجموعه آی ناین عرضه می گردد.

ضد عفونی کننده دیواری مدل I9-02 :

 ضد عفونی کننده دیوار
این دستگاه دارای مخزن 1.5 لیتری بوده و به مدت 3 الی 5 ثانیه ماده ضد عفونی کننده را به بیرون اسپری می کند. از آنجایی که مجهز به سنسور چشمی است، عملکرد آن کاملاً اتوماتیک است. 
LED های دستگاه نیز علاوه بر روشنایی، وضعیت دستگاه را نمایش می دهند.
این محصول با 6 ماه گارانتی توسط مجموعه آی ناین عرضه می گردد.

دستگاه ضد عفونی کننده راپیس مدل RA-01 :

دستگاه ضد عفونی کننده راپیس
این محصول علاوه بر قابلیت نصب به شکل دیواری، قابلیت نصب به شکل رومیزی و همچنین نصب به شکل ایستاده را داراست. جهت نصب به شکل ایستاده البته باید پایه آن را نیز خریداری کنید. لذا می توان این دستگاه را یک محصول همه کاره قدرمتند مناسب هر مکان دانست. 
مخزن این دستگاه 1.3 لیتر بوده و از نظر ظاهر نیز ظاهری شکیل دارد دارد. سنسور های قوی دستگاه نیز به طول عمر آن کمک بالایی می کند. 
جهت خرید محصولات فوق و سایر محصولات بهداشتی و اداری می توانید از سایت شرکت آی ناین دیده کرده و یا با شرکت تماس بگیرید.
تلفن تماس :45537-021
آدرس سایت :www.i-9.ir

ساخت دستگاه ضد عفونی کننده دست دیواری

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی