احسان علیخانی

علاقه احسان علیخانی به بازگشت ماه عسل

تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1399کد مطلب : 10769زمان مطالعه : 2 دقیقه
احسان علیخانی مجری برنامه عصر جدید در گفتگوی زنده اینستاگرامی درباره علاقه اش به ساخت دوباره ماه عسل صحبت کرد.

علاقه احسان علیخانی به ساخت ماه عسل

احسان علیخانی را همه مخاطبان تلویزیون با اجرای برنامه ماه عسل به خوبی می شناسند. ماه عسل یکی از پرطرفدارترین برنامه های نزدیک به افطار تلویزیون بود که حدود 12 سال با اجرای احسان علیخانی روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

این مجری کشورمان که این روزها اجرای برنامه عصر جدید را برعهده دارد شب گذشته در یک گفتگوی زنده اینستاگرام با هوادارانش درباره علاقه به ساخت دوباره برنامه ماه عسل صحبت کرد.

ماه عسل با شمایلی جدید ساخته میشود؟!

احسان علیخانی شب گذشته حدود یکساعت در گفتگویی تصویری در اینستاگرام با همراهانش به گفتگو پرداخت و درباره برنامه عصر جدید و علاقه اش به برنامه ماه عسل صحبت کرد.

برنامه عصر جدید تا چند روز دیگر روی آنتن میرود و احسان علیخانی گفتگوی شب گذشته را از محل ضبط این برنامه انجام داد.

در این گفتگو احسان علیخانی در پاسخ به سوال یکی از مردم درباره اینکه دلش برای ماه عسل تنگ شده است یا نه گفت:من هم دلتنگ ماه عسل هستم و باید اعتراف کنم که ماه عسل برای من به مانند دانشگاه بود و خیلی چیزها در آن یاد گرفتم و علاقه مند به آن جنس گفتگو هستم که حدود 12 سال با آن زندگی کردم و مطمئنا دیر یا زود برنامه ای مانند ماه عسل شاید با شکل و شمایلی دیگر خواهیم ساخت و در میان برنامه های مشابه ماه عسل به نظر من ماه عسل تافته ای جدا بافته است.

احسان علیخانی

اولین برنامه ماه عسل شهریور سال 86 پخش شد و آخرین برنامه آن خردادماه سال 97 پخش شد و احسان علیخانی بعد از آن سراغ عصر جدید رفت.

احسان علیخانی بعد از برنامه ماه عسل سراغ ساخت برنامه استعدادیابی عصر جدید رفت و با فصل جدید این برنامه تا چند روز دیگر روی آنتن میرود.

احسان علیخانی

فصل دوم برنامه عصر جدید از ششم اسفندماه آغاز شد اما شیوع ویروس کرونا باعث توقف این برنامه شد و بعد از گذشت دو ماه این برنامه از روز شنبه 3 خرداد به آنتن شبکه سه سیما بازمیگردد.

داوران عصر جدید

در این فصل عصر جدید هم به مانند سابق رویا نونهالی، امین حیایی، آریا عظیمی نژاد و سیدبشیر حسینی به عنوان داور حضور دارند.

احسان علیخانی دیر یا زود ماه عسل را می سازد

35
این مطلب مفید بود ؟32
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی