کرونا ویروس

کرونا بگیر پولدار شو!!

کد مطلب : 78482زمان مطالعه : 2 دقیقه
ماجرا چیست ؟ اینجا همه برعکس مردم جهان عمل می کنند، درست زمانی که همه حتی از نام کرونا فراری هستند اینها به هر دری میزنند تا مبتلا به کووید 19 شوند.

کرونا گرفتن عمدی برای کسب درآمد !!

کرونا، نامی که این روزها بسیار بیشتر از خیلی از کلمات میشنویم و با هر بار شنیدنش دچار نگرانی خاصی میشویم، نگران از اینکه مبادا مبتلا شویم و دهها نگرانی دیگر که باعث می شود تا حد ممکن نکات را رعایت کرده و از این ویروس منحوس در امان بمانیم. اما از قرار معلوم در گوشه ای از دنیا برای برخی افراد این تلاش برعکس است و آنها در کمال ناباوری سعی دارند کرونا گرفته و از این راه به سودی برسند، چه سودی ؟ در این بخش از نمناک خواهید خواند.

کرونایی شو پول بگیر !!

"سی بی سی نیوز " نوشت :این تیتر به قدر کافی شوکه کننده است، شوکی که به دلیل اقدام برخی از جوانان آمریکایی مشغول به تحصیل در " دانشگاه بریگام یانگ " این کشور به شنوندگان این خبر منتقل شد. دانشجویان جوانی که برای رفع مشکل اقتصادی خود به قدری ناتوان شده اند که با هدف فروش پلاسمای خون خود بعد از بهبودی از ویروس کرونا دست به اقدامی خطرناک میزنند و خود را به نحوی به این ویروس مبتلا می کنند.

آنها کرونا میگیرند تا دوره ی خطرناکی را سپری کنند و اگر شانش زنده ماندن را داشتند و بهبود یافتند بتوانند با فروش پلاسمای خون خود پولی کسب کرده و مشکلی را حل کنند.

مبتلا شدن به کرونا

در مصاحبه ای که نام هیچ یک از 20 مصاحبه کنندگانش منتشر نشده است جوانانی که این کار را انجام میدهند از وضعیت بد زندگی خود گفتند و بی توجهی مسئولان کشورشان به مشکلات آنها را دلیل اصلی این اقدام عنوان کردند. حالا که مسئولان دانشگاه متوجه این اقدام دانشجویان خود شده اند بیانیه ای صادر کرده اند که در آن عنوان شده است افراد مبتلا به کرونا از دانشگاه اخراج خواهند شد.

به زور و عمدی کرونا ویروس گرفتم تا پول دربیارم !!

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : ویروس کرونا
وبگردی