کاشت مو
اگر تجربه ریزش مو یا از دست دادن ابرو های خود را دارید، کاشت مو و کاشت ابرو روش هایی هستند که می توانند همه چیز را برای شما به همان وضعیت مطلوب سابق برگردانند.

کاشت مو و ابرو و هر آنچه که باید در مورد آن ها بدانید

اگر تجربه ریزش مو یا از دست دادن ابرو های خود را دارید، کاشت مو و کاشت ابرو روش هایی هستند که می توانند همه چیز را برای شما به همان وضعیت مطلوب سابق برگردانند. این فعالیت ها بدون آن که شما را در موقعیتی دشوار و یا نگران کننده قرار دهند، بدون نیاز به کوچک ترین نشانه ای از اضطراب، یک چهره ایده آل برای شما می سازند.

کاشت مو آقایان

کاشت مو و ابرو، به شما کمک می کنند تا با داشتن مو ها و ابرو های زیبا و دلچسب، اعتماد به نفس خود را افزایش بدهید و نسبت به وضعیت ظاهری خود، احساس مطلوب و خوشایندی داشته باشید.

بعضی از افراد بدون داشتن اطلاعات کافی، چنین فعالیت هایی را بیش از حد سخت و پیچیده می دانند اما اگر اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست بیاورند، متوجه خواهند شد که کاشت ابرو و مو تا چه اندازه دقیق، پر ظرافت و البته موثر هستند.

در کلینیک بین المللی هلیا، کاشت طبیعی و کاشت طبیعی ابرو، با استفاده از مدرن ترین متد ها با کم ترین عوارض جانبی و بیشترین تاثیر برای شما صورت می گیرد. این کلینیک یکی از پیشگامان فعالیت های زیبایی در کشور به شمار می رود و با استفاده از تبحر پزشک و تجهیزات به روز و همچنان با بررسی دقیق شرایط ظاهری و انتظارات شما، این فرآیند ها را در سر و ابرو های شما پیاده می کند.

چه زمانی برای کاشت مو مناسب است؟

همه ما در طول روز، با ریزش بخشی از مو های سر دست و پنجه نرم می کنیم. این موضوع اصلا غیرطبیعی نیست و به شکل معمول، جای نگرانی نیز ندارد. ماجرا زمانی نگران کننده می شود که چرخه رشد مو در سر ما دچار توقف طولانی می شود و در نتیجه به جای مو های ریزش کرده در سر شما، تار های موی جدید رشد نخواهند کرد.

افرادی که این مرحله را تجربه می کنند، معمولا به سراغ روش های درمانی با دارو می روند.دارو های تقویتی و همچنین انجام برخی از تزریق ها ممکن است موثر باشد اما اگر این روش ها نتیجه خوبی به همراه نداشتند و ریزش مو در سر شما به ثبات رسید، زمان خوبی برای انجام کاشت مو از راه رسیده است.

کاشت مو فعالیتی است که در آن با استفاده از گرافت های موجود در یک نقطه خاص از سر و یا بدن شما، برای کمک به رشد مو های جدید روی سر اقدام می شود. در واقع در این فعالیت ها ابتدا گرافت ها از بدن خود شما استخراج شده و سپس در قسمت های مختلفی از سر کاشته می شوند. با استفاده از این فعالیت، شما صاحب مو هایی کاملا طبیعی خواهید شد.

مراقبت های پس از کاشت مو، چگونه است؟

پس از کاشت ابرو، پزشک متخصص همه دستورالعمل های لازم برای مراقبت از نتایج نهایی این فرآیند را با شما در میان می گذارد.
به طور کلی در کلینیک تخصصی هلیا، کاشت طبیعی مو به گونه ای انجام می شود که عوارض جانبی بسیار کم و محدودی برای شما شکل بگیرد. در نتیجه مراقبت های بعدی برای شما، چندان سخت و پیچیده نیستند و شما با رعایت همین نکات ساده، به بهترین نتایج از این فعالیت دست پیدا می کنید.
کاشت ابرو

کاشت ابرو چطور انجام می شود؟

کاشت ابرو فرآیند نسبتا جدیدی در بین فعالیت های زیبایی محسوب می شود. فعالیتی که از طریق آن می توانید صاحب ابرو هایی کاملا طبیعی شوید. پروسه کاشت ابرو شباهت بسیار زیادی به روند کاشت طبیعی مو دارد. با این تفاوت که در مورد ابرو ها اوضاع کمی حساس تر و ظریف تر است.

در کاشت طبیعی ابرو نیز همانند کاشت مو، مرحله برداشت گرافت ها پشت سر گذاشته می شود اما در زمان کاشت، پزشک متخصص باید دقت بسیار زیادی به خرج بدهد تا عمق، زاویه و جهت تار های ابرو کاملا درست و دقیق باشند. در این صورت، شکل نهایی ابرو ها مورد رضایت شما قرار نمی گیرد.برای کاشت حرفه ای ابرو در کلینیک تخصصی هلیا، شما باید ابتدا جلسه های مشاوره را سپری کنید.

در این جلسه ها، هم شرایط شما به دقت مورد بررسی قرار می گیرد و هم نحوه انجام کار به شما توضیح داده می شود.همچنین شما می توانید در مراجعه به مرکز کاشت مو ، قبل از انجام فرآیند شکل نهایی ابرو های خود را نیز تعیین کنید. این یکی از مهم ترین ویژگی های کاشت طبیعی ابرو در شرایط استاندارد و مطلوب به شمار می رود.

مراقبت های پس از کاشت ابرو چگونه است؟

مهم ترین نکته ای که پس از کاشت ابرو باید به آن توجه کنید، این است که گرافت های کاشته شده در ابرو های شما، همچنان طوری رفتار خواهند کرد که انگار به سر یا بدن تعلق دارند. در نتیجه میزان رشد آن ها بیشتر از ابرو های معمولی است. به همین خاطر شما باید با کوتاه کردن به موقع ابرو ها، ظاهر زیبایی برای آن ها به وجود بیاورید.

انجام فعالیت های سنگین ورزشی تا دو هفته پس از اتمام این فرآیند، نوشیدن الکل، مصرف دخانیات استفاده از موچین برای برداشتن ابرو ها و همچنین رفتن به سونا و استخر برای شما ممنوع خواهد بود.یک هفته پس از اتمام این فعالیت، ابرو های شما شروع به ریزش می کنند اما این روند کاملا طبیعی است. پس از چند ماه، رشد نهایی ابرو های شما آغاز می شود.

در کلینیک هلیا با استفاده از تجهیزات مدرن و همچنین پزشک متخصص و یک تیم پزشکی کاربلد، کاشت ابرو به گونه ای صورت می گیرد که شما با کم ترین عارضه های جانبی روبرو شوید و خیلی زود بتوانید فعالیت های عادی و همیشگی زندگی خود را از سر بگیرید.

هزینه های کاشت مو و ابرو در کلینیک هلیا

میزان گرافت های انتقال داده شده در بدن شما، عامل اصلی تعیین هزینه های نهایی این فرآیند خواهد بود. هر چقدر که این گرافت ها بیشتر باشند، شما باید هزینه ای بیشتری پرداخت کنید.

در یک بررسی کلی، هزینه های لازم برای کاشت ابرو، کم تر از هزینه لازم برای کاشت مو خواهد بود.اگر می خواهید این فعالیت های حساس را در شرایط مطلوب پشت سر بگذارید، نباید به سراغ کلینیک هایی بروید که هزینه کاشت مو و ابرو در آن ها بیش از حد پایین است. این کلینیک ها معمولا غیرمجاز هستند و چنین فعالیت هایی را بدون امکانات کافی و بدون حضور پزشک متخصص برای شما انجام می دهند.

نتیجه این اتفاق، به خطر افتادن سلامتی شما خواهد بود.شما می توانید با مراجعه به کلینیک هلیا، کاشت ابرو و مو را با قیمت های  بسیار مناسب انجام دهید و برای همیشه از نتایج مثبت این فرآیندها برخوردار شوید.

کاشت مو و ابرو و مراقبت های بعد از آن چیست؟

53
این مطلب مفید بود ؟30
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی