حمید گودرزی
به بهانه سالروز تولد حمید گودرزی مروری کوتاه بر کارنامه هنری این هنرمند از دنیای بازیگری تا اجرا خواهیم داشت.

2 آبان سالروز تولد حمید گودرزی

امروز دوم آبان همزمان با سالروز تولد حمید گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است. حمید گودرزی 2 آبان 1356 در تهران متولد شد و بازیگری را از سال 77 با مجموعه دانی و من در تلویزیون و فیلم سهراب در سینما آغاز کرد.

به بهانه سالروز تولد 43 سالگی حمید گودرزی مروری کوتاه بر کارنامه هنری این بازیگر از دنیای بازیگری تا اجرا خواهیم داشت.

حمید گودرزی

مروری کوتاه بر کارنامه بازیگری و اجرای حمید گودرزی

حمید گودرزی تجربه های متعددی در دنیای بازیگری در سینما و تلویزیون دارد و علاوه بر بازیگری چند سالی است که وارد حیطه اجرا هم شده است.

بازیگری حمید گودرزی

حمید گودرزی بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و در اولین تجربه هنری اش در مجموعه دانی و من در سال 77 مقابل دوربین رفت و در این مجموعه عروسکی ایفاگر نقش سعید بود که علاوه بر بازیگری ترانه های این مجموعه عروسکی را هم میخواند و در اولین تجربه بازیگری اش در تلویزیون خوش درخشید.

مجموعه دانی و من

این هنرمند کشورمان بعد از تجربه موفق بازیگری در دانی و من با پیشنهاد های خوبی در تلویزیون مواجه شد و در سریال هایی چون مسافری از هند، تب سرد، کمکم کن، پنجمین خورشید، زمانه، بچه های نسبتا بد، گشت ویژه ، هاتف، دلدادگان، بر سر دوراهی و... به ایفای نقش پرداخت.

حمید گودرزی و آرش مجیدی

حمید گودرزی در سینما

فیلم سینمایی سهراب به کارگردانی سعید سهیلی اولین تجربه بازیگری حمید گودرزی در سینما بود که سال 78 اکران شد.

حمید گودرزی در دهه 80 یکی از پرکارترین بازیگران سینما بود که در فیلم هایی چون پسران مهتاب، بازنده، قتل آنلاین، چپ دست، گناه من، بی وفا، مجنون لیلی، قرنطینه، تلافی، کیش و مات، داماد خجالتی، زنها شگفت انگیزند، ایران برگر، نیوکاسل، سلام علیکم حاج آقا و... به ایفای نقش پرداخت و گاهی با گریم هایی متفاوت مقابل دوربین رفت.

حمید گودرزی

مجری گری حمید گودرزی

حمید گودرزی علاوه بر بازیگری تجربه چندین اجرای تلویزیونی را هم در کارنامه هنری اش دارد.

این هنرمند کشورمان در جدیدترین تجربه مجری گری اش، اجرای برنامه کودک شو در شبکه نسیم را برعهده گرفته است و در فصل جدید این برنامه جایگزین پژمان بازغی شد.

اجرای برنامه پنج ستاره در شبکه پنج سیما، مسابقه 13 شمالی در شبکه نسیم و ویژه برنامه تحویل سال بهارجان از دیگر تجربه های او در دنیای اجرا است.

حمید گودرزی

کارنامه هنری حمید گودرزی از بازیگری تا اجرا در سالروز تولدش

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب :
وبگردی