ساخت آیدی واتساپ

چگونه “آیدی واتساپ” بسازیم؟

کد مطلب : 78636زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای دسترسی سریعتر به کاربران شبکه های اجتماعی، از قابلیتی به نام آیدی کاربر استفاده می شود که در این گزارش با آموزش تصویری ساخت “آیدی واتساپ” آشنا خواهید شد.

آموزش ساخت آیدی واتساپ

واتساپ یکی از برنامه های محبوب و کاربردی در میان کاربران ایرانی است که این روزها کاربرد و طرفداران بیشتری نسبت به گذشته دارد چرا که قابلیت های متعددی را به این برنامه افزوده است که از مهم ترین آنها می توان به برقراری تماس صوتی و تصویری اشاره کرد که تاثیر بسزایی در محبوبیت این برنامه داشته است. با این حال برنامه واتساپ، یک برنامه آیدی محور نیست و اگر شما تصمیم به ارسال پیام یا برقراری ارتباط دارید، باید حتما شماره تماس شخص مقابل را داشته باشید تا این امکان برای شما میسر شود.

در غیر اینصورت چنین چیزی وجود ندارد که شما با استفاده از آیدی بتوانید دوستان خود را در واتساپ پیدا کنید. بنابراین زمانیکه شما برنامه واتساپ را در گوشی نصب می کنید، اولین دسترسی که از شما درخواست خواهد کرد، ایجاد دسترسی به مخاطبین گوشی است چرا که اگر به مخاطبین گوشی دسترسی نداشته باشد، به هیچ وجه نمی توانید شروع به گفتگو با دوستان خود کنید.

از این رو برنامه واتساپ همانند برنامه اینستاگرام و امثالعم از قابلیتی به نام آیدی ساپورت نمی کند، اما شما می توانید آیدی را بسازید و در محیطی خارج از واتساپ استفاده کنید. برای مثال اگر تصمیم دارید در فایل رزومه یا در هر وب سایتی آیدی واتساپ خود را قرار دهید تا دیگر کاربر مقابل بدون ذخیره کردن شماره شما در گوشی، اقدام به برقراری ارتباط با شما کند، خیلی ساده می توانید این کار را انجام دهید و خوشبختانهاین قابلیت امکان پذیر می باشد. به همین دلیل ما تصمیم داریم در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با نحوه ساخت و به اشتراک گذاری آیدی واتساپ آشنا خواهیم ساخت. همراه ما باشید.

ساخت آیدی واتساپ

 https://api.whatsapp.com/send?phone=989********

برای به اشتراک گذاری سریع مخاطب در واتساپ، شما می توانید از یک راه میانبر استفاده کنید که ساده ترین راه ممکن است. همان گونه که در قسمت بالا مشاهده می کنید، شما می توانید با اشتراک گذاری لینک بالا که باید بجای *ها، شماره خود را بصورت کامل پر کنید. با این حال اگر شما قصد دارید این آدرس را با دوستانتان به اشتراک بگذارید، می توانید از لینک بالا استفاده کنید که شماره خود را در آن قید کرده اید و به همین سادگی شما موفق به ایجاد آیدی واتساپ شدید.

چگونه آیدی واتساپ بسازیم و به اشتراک بگذاریم؟

2.433
این مطلب مفید بود ؟1617
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : واتساپ
وبگردی