آموزش ساخت گروه در واتساپ
یکی از قابلیت هایی که واتساپ برای کاربران خود فراهم کرده است، ایجاد گروه در واتساپ است که در این گزارش از نمناک با نحوه ساخت “گروه در واتساپ” آشنا خواهید شد.

نحوه ساخت گروه در واتساپ

واتساپ یکی از برنامه های کاربردی و بسیار معروف در میان کاربران گوشی های هوشمند است و دلیل اصلی این میزان محبوبیت، قابلیت های واتساپ می باشد که از مهم ترین آنها می توان به امنیت بالا، تماس تصویری، تماس صوتی و... اشاره کرد. با این وجود شما می توانید خیلی ساده از طریق این برنامه با دوستان خودتان ارتباط برقرار کنید که این ارتباط می تواند در صفحات جدا و یا حتی در قالب یک گروه باشد. یکی دیگر قابلیت های واتساپ، امکان ایجاد گروه می باشد که اگر شما تصمیم به ایجاد گروه های مختلف در این برنامه دارید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک به آموزش ساخت گروه در واتساپ "how to create whatsapp group" خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

در قدم اول وارد برنامه واتساپ شوید و سپس از قسمت پائین سمت راست، گزینه سبز رنگ را انتخاب کنید.

ساخت گروه در واتساپ

قدم دوم؛ از قسمت بالا گزینه New group را انتخاب کنید.

گروه در واتساپ

قدم سوم؛ در این بخش شما به مخاطبین خود دسترسی پیدا خواهید کرد. از این رو مخاطبینی که تصمیم دارید به گروه دعوت کنید را انتخاب نمائید.

قدم چهارم؛ بعد از انتخاب مخاطبینی که مدنظرتان بود، از پائین صفحه فلش سبز رنگ را انتخاب کنید.

ّساخت گروه در واتساپ

قدم پنجم؛ در این قسمت شما می توانید نام گروه و تصویر گروه را انتخاب کنید. سپس تیک سبز رنگ را انتخاب نمائید. هم اکنون گروه واتساپی شما تشکیل شده است.

نحوه ساخت گروه در واتساپ

توجه : لزومی ندارد که حتما در حین ساخت گروه مخاطبین مورد نظر را بصورت کامل انتخاب کنید. شما می توانید حتی بعد از ساخت گروه نیز مخاطبین مدنظر را به گروه دعوت نمائید.

آموزش قدم به قدم ساخت گروه در واتساپ "Create whatsapp group"

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : واتساپ
وبگردی