جواد رضویان
به بهانه ساخت سریال جدید جواد رضویان مروری بر سریال هایی که به کارگردانی او در تلویزیون پخش شد داشته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

مروری بر سریال های جواد رضویان

جواد رضویان بازیگر طناز سینما و تلویزیون از همان روزها که در نقش داوود در سریال پاورچین مقابل دوربین رفت به محبوبیت ویژه ای میان اهالی تلویزیون دست یافت و بعد از آن در فیلم و سریال های زیادی ایفای نقش کرد.

این هنرمند طناز کشورمان علاوه بر بازیگری، کارگردانی چند سریال تلویزیونی را هم برعهده داشته است و این روزها مشغول ساخت سریال جدیدی با همکاری سیامک انصاری برای تلویزیون است.

سریال هایی که جواد رضویان کارگردان آن بود

جواد رضویان و سیامک انصاری به تازگی ساخت سریال صفر بیست و یک را آغاز کرده اند و به زودی با این سریال مهمان خانه های مردم در تلویزیون میشوند و به همین بهانه مروری بر چند سریال که به کارگردانی او روی آنتن تلویزیون رفت داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

سریال صفر بیست و یک

سریال صفر بیست و یک تجربه جدید کارگردانی جواد رضویان در تلویزیون است که به تهیه کنندگی مهدی فرجی در حال ساخت است.

تصویربرداری سریال صفر بیست و یک به تازگی و با معرفی بازیگران این سریال آغاز شد و این سریال در 4 فصل برای پخش از شبکه سه سیما در حال است.

سیامک انصاری و جواد رضویان علاوه بر کارگردانی در این سریال ایفای نقش هم کرده اند و دیگر بازیگران این مجموعه عبارتند از:مهدی فخیم زاده، سروش جمشیدی، رؤیا میر علمی، نگار عابدی، آزیتا ترکاشوند، مریم شیرازی، افشین آقایی، پادینا کیانی، مهبد بیور، رحمت نوری، محمد ماهان فلاحتی، لیانا سخایی و... .

سیامک انصاری و جواد رضویان

سریال مهمانان ویژه

سریال مهمانان ویژه سریال دیگری به کارگردانی جواد رضویان است که سال 90 و 91 به نویسندگی محسن کیایی ساخته شد و از شبکه پنج سیما پخش شد.

مهمانان ویژه ماجرای خواستگاری یک جوان تحصیل کرده و استاد دانشگاه از دختر رئیس دانشگاه است که در روز خواستگاری به دلیل اختلاف فرهنگی با مسائلی روبرو میشوند که قصه سریال مهمانان ویژه را رقم میزند.

بازیگران سریال مهمانان ویژه عبارتند از:علیرضا خمسه، محسن کیایی، نصرالله رادش، فقیهه سلطانی، افشین سنگ چاپ، آشا محرابی، امیرحسین صدیق، داریوش اسدزاده، ایمان صفا، بیتا سحرخیز، مرضیه صدرایی، رضا بابک، پوراندخت مهیمن و ... در این سریال ایفاق نقش کرده اند.

سریال مهمانان ویژه

سریال کسی خوابه

سریال کسی خوابه به کارگردانی جواد رضویان سال 91 از شبکه یک سیما پخش شد و داستان این سریال به مشکلات جامعه اشاره داشت.

فتحعلی اویسی، سید جواد رضویان، ارژنگ امیرفضلی، نصرالله رادش، علی صادقی، نعیمه نظام دوست، لاله صبوری، یوسف صیادی، محمدرضا حق گو، وحید مهین دوست، سیروس میمنت،علیرضا اویسی، افسانه پارسا، فرهاد گلی و ... بازیگران سریال کسی خوابه را تشکیل میدهند.

بازیگران سریال کسی خوابه

سریال قرارگاه مسکونی

سریال قرارگاه مسکونی یکی دیگر از سریال هایی است که جواد رضویان برای تلویزیون ساخته است. این سریال جواد رضویان نوروز سال 87 از شبکه پنج سیما پخش شد و یکی از سریال های پربیننده جواد رضویان است.

در سریال قرارگاه مسکونی بازیگران طناز زیادی ایفای نقش کرده اند و داستان آن درباره یک پادگان است که در آستانه عید با مرخصی سربازانش موافقت نمیشود و به همین دلیل سربازان تصمیم به فرار میگیرند اما هر بار ماجرایی تازه رخ میدهد.

بازیگران سریال قرارگاه مسکونی عبارتند از:جواد رضویان، علی صادقی، مهران غفوریان، ارژنگ امیرفضلی، جواد عزتی، مهران رجبی، مهدی صبایی، محسن قاضی مرادی، شهره لرستانی، یوسف صیادی، مهسا کرامتی، سیاوش مفیدی، مائده طهماسبی، علی صالحی، شهرام قائدی، آرش نوذری، قاسم زارع، بیژن پیشدادی و... بازیگران سریال قرارگاه مسکونی را تشکیل میدهند.

سریال قرارگاه مسکونی

سریال ارث بابام

سریال ارث بابام اولین تجربه جواد رضویان در کارگردانی سریال تلویزیونی است که سال 84 از شبکه سه سیما پخش شد و یکی از سریال های موفق جواد رضویان است.

این سریال جواد رضویان که علاوه بر کارگردانی در آن ایفای نقش هم کرده است ماجرای یک خانه است که ساکنین آن همسایه هایی سرخوش هستند اما این خانه ارث پدر عده دیگری است!

بازیگران سریال ارث بابام عبارتند از:شهرام قائدی، فلور نظری،برزو ارجمند،رابعه اسکویی، امیر نوری، مهران غفوریان، الله مهرآوران و... بازیگران این سریال را تشکیل میدهند.

سریال های جواد رضویان از ارث بابام تا صفر بیست و یک

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب :
وبگردی