دریافت شبا بانک کشاورزی

دریافت شماره “شبا بانک کشاورزی”

کد مطلب : 78971زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک کشاورزی هستید و تصمیم به دریافت شبا بانک کشاورزی دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه دریافت شماره “شبا بانک کشاورزی” آشنا خواهید شد.

آموزش دریافت شماره شبا بانک کشاورزی

شماره شبا یکی از شماره های کاربردی برای حساب بانکی است که شما باید در کنار شماره کارت و شماره حساب به این شماره دسترسی داشته باشید. از مهم ترین و اصلی ترین قابلیت های این شماره، انتقال/دریافت وجه از طریق ساتنا و پایا می باشد که شما خیلی ساده از این طریق این روش می توانید مبالغ بیشتری را انتقال و یا دریافت کنید. از این رو برای دریافت شماره شبا شما می توانید بصورت حضوری و غیرحضوری اقدام کنید که روش غیر حضوری را به شما توصیه می کنیم چرا که در کمترین زمان ممکن می توانید شماره شبا را دریافت کنید.

از این رو لازم به ذکر است که برای دریافت شماره شبا برخلاف سایر گفته ها و شنیده ها، شما تنها نیاز به شماره حساب دارید که خیلی ساده از این روش می توانید شماره شبا را دریافت کنید. با این وجود اصلی ترین منبع برای دریافت شماره شبا، استفاده از وب سایت بانک شما می باشد و اما اگر شما به دلخواه از وب سایت های دیگر استفاده می کنید، باید به این موضوع توجه داشته باشید که نباید رمز دوم خود را وارد کنید چرا که هیچ رمز دوم و یا حتی CVV2 نیازی نیست. از این رو اگر شما از مشتریان بانک کشاورزی هستید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با چگونگی گرفتن شبا بانک کشاورزی آشنا خواهیم ساخت. همراه ما باشید.

قدم اول؛ در اولین گام شما باید وارد وب سایت رسمی بانک کشاورزی شوید و با استفاده از سامانه مروبطه اقدام به دریافت شماره شبا نمائید که در قسمت ذیل لینک مربوطه را درج نموده ایم؛

قدم دوم؛ اینک در قدم دوم شما باید از طریق کادر مربوطه در وسط صفحه اقدام به دریافت شماره شبا بانک کشاورزی کنید. از این رو باید شماره حساب خود را در کادر خالی وارد نمائید.

شماره شبا بانک کشاورزی

قدم سوم؛ در صورت صحیح بودن اطلاعات، باید کد امنیتی را در کادر کناری آن وارد کنید و با کلیک بر روی گزینه مشاهده، شماره شبا برای شما نمایش داده خواهد شد و از این طریق می توانید شماره شبا بانک کشاورزی را دریافت کنید.

شبا بانک کشاورزی ، آموزش دریافت شماره شبا بانک کشاورزی

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : شماره شبا
وبگردی